Geri Dön

MasterChef 3. eleme adayı kim oldu? (1 Ekim) 68. bölüm MasterChef dokunulmazlığı kim ve hangi takım kazandı?

Bu yıl da izleyenleri ekran başına kilitleyen TV8'in fenomen yarışması MasterChef Türkiye'de heyecan bu akşam devam etti. 68. yeni bölümüyle ekranlara gelen MasterChef Türkiye'de, dokunulmazlık oyunu nefesleri kesti ve ardından haftanın 3. eleme adayı belli oldu. Peki MasterChef Türkiye'de dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı ve eleme adayları kimler oldu?

MasterChef 3. eleme adayı kim oldu? (1 Ekim) 68. bölüm MasterChef dokunulmazlığı kim ve hangi takım kazandı?

3. sezonuyla da büyük bir ilgiyle takip edilen MasterChef Türkiye'de 8. hafta heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. İşte büyük bir merakla araştırılan MasterChef Türkiye'de bu akşam yaşananlar ve dokunulmazlık ile eleme adayları ile ilgili merak edilenler...

MASTERCHEF'TE KİM KAZANDI?

MasteChef Türkiye'de bu akşam takımlar arasındaki dokunulmazlık oyunun Kırmnızı Takım kazanmayı başardı. Böylelikle Mavi Takım arasında bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı.

Büyük heyecana sahne olan dokunulmazlık oyununun sonucunu jüri sırasıyla açıkladı. Dokunulmazlık yarışmasını kazanan isim ise Sefa oldu.

ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

MasterChef'te dokunulmazlık oyunu ve bireysel dokunulmazlık oyunları sonrasında haftanın eleme adayları belli oldu. MasterChef Türkiye'de Mavi Takımda bireysel dokunulmazlığı kazanan Sefa, 3. eleme adayı olarak Uğur'un ismini verdi.

Böylelikle ilk 3 eleme adayı Esra, Duygu ve Uğur oldu...

 

 

Magazin Haberleri Bülteni (29 Ekim 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber