Geri Dön

MasterChef Fatma nereli, kimdir? MasterChef'in ilk ana kadro yarışmacısı Fatma Polat kaç yaşında?

Fatma Polat, MasterChef Türkiye 2021'in ilk yarışmacısı oldu. Düelloya kalan 6 kişi arasından en iyi tabağı çıkararak MasterChef'in ilk yarışmacısı olmaya hak kazandı. Peki, Fatma Polat kimdir, nereli, kaç yaşında?

MasterChef Fatma nereli, kimdir? MasterChef'in ilk ana kadro yarışmacısı Fatma Polat kaç yaşında?

Masterchef Türkiye 2021 yarışmasının ana kadrosunda mücadele edecek ilk isim olan Fatma Polat, hayat hikayesi ile hem jüriyi hem de diğer yarışmacıları etkiledi. Üç çocuk annesi Polat, başarılı tabakları ile yarışmanın iddialı isimlerinden. İşte, MasterChef Fatma hakkında...

MASTERCHEF FATMA KİMDİR?

Polat, yarışmaya İstanbul'dan katılıyor ancak aslen Sivaslı'dır. 38 yaşındaki Fatma Polat üniversitede psikoloji ve sosyoloji okuyor. Aynı zamanda aile danışmanlığı yapıyor. Üç çocuğu bulunuyor. Boks sporuyla ilgilendiğini belirten yarışmacı, MasterChef 2021'nin ilk yarışmacısı oldu.

 

İbrahim Tatlıses'ten 12 yıl aradan sonra ilk konserMüzik dünyasının imparatoru İbrahim Tatlıses,12 yıl aradan sonra ilk konserini Kuruçeşme'de verdi. Sahnede duygu dolu anlar yaşayan Tatlıses, en sevilen şarkılarını seslendirerek sevenleriyle hasret giderdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber