Geri Dön

MasterChef Görkem Demiral kimdir? MasterChef Görkem nereli, kaç yaşında, ablası kimdir?

MasterChef Türkiye 2021 yarışmasında Görkem Demiral dikkat çekiyor. Yarışmacı, üst üste son 6'ya kalmış ve ardından ana kadroda yarışacak isimler arasına girmişti. Tabaklarının yanı sıra enerjisi ile de yarışmada öne çıkıyor. İşte, MasterChef 2021 Görkem Demiral hayatı...

MasterChef Görkem Demiral kimdir? MasterChef Görkem nereli, kaç yaşında, ablası kimdir?

Görkem Demiral, MasterChef'te yarışan isimler arasında. 23 yaşındaki yarışmacı, MasterChef'e de İstanbul'dan katılıyor. Aslen İzmirli olduğunu belirtmiştir. Yarışmada 16 kişilik ana kadroya giren isimlerden biri olarak ekrana geliyor. 

MASTERCHEF GÖRKEM KİMDİR?

MasterChef 2021 yarışmacılarından Görkem Demiral 23 yaşında ve yarışmaya da İstanbul'dan katılıyor. Restoran ve otellerde çalışan yarışmacı, 6 senedir bu meslekte.

Yarışmaya ilk olarak ablası ile geldi ve ablası Esra Demiral daha önce Kuaförüm Sensin ve Temizlik Benim İşim'de yarışmış. Demiral, aslen İzmirli. Annesi Faslı'dır.

 

 

Nilgün Belgün: Son eşim beni arkadaşımla aldattı!teve2’de; sunuculuğunu, Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner’in yaptığı, hafta içi her gün saat 11.00’de canlı yayınla ekrana gelen 'teve2 Magazin Masası' programına Nilgün Belgün katıldı. İlk evliliğini 19 yaşında yapan usta oyuncu, üçüncü evliliğine dair çok konuşulacak bir açıklamada bulundu. İşte detaylar...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber