Geri Dön

MasterChef Görkem'in ablası Esra Demiral kimdir? Kaç yaşında, ne iş yapıyor?

MasterChef Türkiye 2021 yarışmasında mücadele eden Görkem Demiral'in ablası yarışmaya konuk oldu. Daha önce de ekranda birçok kez yer alan Esra Demiral kaç yaşında, nereli? İşte, MasterChef Görkem'in ablası Esra Demiral hakkında...

MasterChef Görkem'in ablası Esra Demiral kimdir? Kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Esra Demiral, MasterChef'te yarışan kardeşi Görkem'in yemeklerini tatmak için yarışmaya konuk oldu. İzmirli olan Demiral, daha önce Kuaförüm Sensin ve Temizlik Benim İşim gibi programlarda da yer almıştı. Peki, Esra Demiral kaç yaşında?

ESRA DEMİRAL KİMDİR?

Demiral 25 yaşında ve İzmir'de dünyaya geldi. Annesi Faslı olan Esra Demiral'in fotomodelliğin yanı sıra işletmecilik de yaptığı biliniyor. Yengeç burcu ve Fenerbahçeli olduğunu belirten Demiral, ailesiyle birlikte yaşıyor. Küçük yaştan beri çalışıyor.

Kuaförüm Sensin ve Temizlik Benim İşim gibi programlarda yer ala Esra Demiral'in küçük kardeşi Görkem ise MasterChef'te yarışıyor. 

Nilgün Belgün: Son eşim beni arkadaşımla aldattı!teve2’de; sunuculuğunu, Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner’in yaptığı, hafta içi her gün saat 11.00’de canlı yayınla ekrana gelen 'teve2 Magazin Masası' programına Nilgün Belgün katıldı. İlk evliliğini 19 yaşında yapan usta oyuncu, üçüncü evliliğine dair çok konuşulacak bir açıklamada bulundu. İşte detaylar...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber