Geri Dön

MasterChef Hasan kaç yaşında, nereli, kimdir? Masterchef 2021 Hasan Biltekin'in hayatı...

Hasan Biltekin, 2021 sezonunda MasteChef yarışmasında 16 kişilik kadroda yerini aldı. Nevşehirli olan yarışmacı, bugüne kadar pek çok yemek yarışmasına katılarak başarılar elde etmiştir. İşte, MasterChef Hasan hayatı...

MasterChef Hasan kaç yaşında, nereli, kimdir? Masterchef 2021 Hasan Biltekin'in hayatı...

Sevilen lezzet yarışması MasterChef yeni sezonu ve yeni yarışmacıları ile başladı. Düellolar ve ardından ana kadro seçmeleri sonrasında yarışmacılar belirlendi. MasterChef Hasan Biltekin ise 16 kişilik ana kadroda bulunan isimlerden. 

MASTERCHEF HASAN BİLTEKİN KİMDİR? 

Biltekin 27 yaşında ve aslen Nevşehirlidir. 184 cm boyunda ve 78 kilogram olan yarışmacı, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi ÜSET Meslek Yüksek Okulu mezunudur. Yemek sektöründe liseden beri yer alıyor ve Nevşehir Belediyesporun mutfak şefliğini yapıyor.

Bugüne kadar çok sayıda yemek yarışmasına katılmıştır ve madalyaları ile kupaları bulunmaktadır. MasterChef’e 2 kez katılan Biltekin, geçen sene 3 evet oyu almıştı ancak annesinin rahatsızlığı nedeniyle yarışmaya devam edememiştir.

Seksenler dizisinin ünlü oyuncusu Kemal Kuruçay, hayatını kaybettiSeksenler dizisinde "Seyfi" karakterini canlandıran oyuncu Kemal Kuruçay, 59 yaşında hayatını kaybetti. Kültür ve Turizm Bakanlığının sosyal medya hesabında Kuruçay'ın vefat haberi, "Tiyatro ve sinemamızın sevilen ismi Kemal Kuruçay’ın vefatını derin bir üzüntüyle öğrendik. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesi ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz" ifadesiyle duyuruldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber