Geri Dön

MasterChef Hasan kimdir, kaç yaşında? MasterChef 2021 Hasan Biltekin'in ikizi kim?

Hasan Biltekin, MasterChef 2021 yarışmasında başarısıyla adından söz ettiriyor. Tabakları ile tam puan alan MasterChef Hasan'ın ikizi Hüseyin ise yarışmaya konuk olarak katıldı. Peki, MasterChef Hasan'ın ikiz kardeşi Hüseyin kimdir?

MasterChef Hasan kimdir, kaç yaşında? MasterChef 2021 Hasan Biltekin'in ikizi kim?

MasterChef Hasan'ın sevgilisi kim? Yarışmacı, MasterChef'te lezzetli tabakları ile öne çıkan isimlerden. Nevşehirli olan Hasan Biltekin, aşçılık üzerine eğitim almıştır. Lise yıllarından itibaren mutfaklarda olan MasterChef Hasan'ın kız arkadaşının adı ise Hülya'dır. İşte, Hasan Biltekin hakkında...

MASTERCHEF HASAN BİLTEKİN KİMDİR?

Biltekin, 27 yaşında ve aslen Nevşehirlidir. 184 cm boyunda ve 78 kilo olan yarışmacı, liseyi Turizm Otelcilik Okulu’nda tamamladı. Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi ÜSET Meslek Yüksek Okulu'nden mezun oldu.

Hasan Biltekin, 2 yıl boyunca üniversitenin takım kaptanlığı görevini yerine getirdi. Yemek sektöründe liseden itibaren bulunuyor. Otel koordinatörlüğü ve Nevşehir Belediye Spor Kulübü mutfak şefliği yapıyor. Ulusal ve uluslararası yarışmalarda altın, gümüş ve bronz olmak üzere toplamda 18 madalya ve kupa kazandı. Instagram'da ise “hasanbiltekinnn” kullanıcı adıyla yer alıyor.

Selin Şekerci ve Enis Arıkan'dan Hadise'nin videosuna göndermeSelin Şekerci ve Enis Arıkan, Hadise ve Mehmet Dinçerler'in evlilik videosuyla ilgili eğlenceli bir paylaşım yaptı. Çok konuşulan evlilik videosunda Hadise'nin sevgilisine sarılıp sırtını sıvazlarken çekim yapması gündem olmuştu. Selin Şekerci ve Enis Arıkan o anları canlandırdı. Seray Sever'den Eda Ece'ye pek çok ünlü bu videoyu yorum yaptı. Hadise ise bu videoyu paylaşarak kalp emojisi koydu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber