Geri Dön

MasterChef İbrahim kimdir? MasterChef İbrahim Cingözler aslen nereli, kaç yaşında?

MasterChef Türkiye 2021 yarışmasında ana kadro belirleniyor. MasterChef İbrahim ise başarılı tabakları ile jürinin dikkatini çekiyor. Adanalı olduğunu dile getiren yarışmacı, MasterChef'e Bodrum'dan katılıyor. İbrahim Cingözler kimdir?

MasterChef İbrahim kimdir? MasterChef İbrahim Cingözler aslen nereli, kaç yaşında?

İbrahim Cingözler, TV8'in sevilen yarışma programı MasterChef'te tabakları ile adından söz ettiriyor. Otellerde çalıştığını sık sık ifade eden MasterChef İbrahim'in hayatına dair detaylar da izleyenler tarafından sorgulanıyor. İşte, MasterChef İbrahim Cingözler...

MATERCHEF İBRAHİM KİMDİR?

İbrahim Cingözler yarışmaya Bodrum'dan katılıyor ancak Adanalı olduğunu açıklamıştır. Bir arkadaşının ısrarı ile MasterChef'e katıldığını belirtmiştir. MasterChef İbrahim 25 yaşındadır. İlk elemelere ablası ile birlikte gelmiştir. İyi bir şef olduğunu ve yarışmada da iddialı olduğunu aktarıyor. Üniversiteye kadar Adana'da yaşantısını sürdürmüştür.

Yarışmaya Bodrum'un yöresel ürünleriyle hazırladığı 'Egeden' isimli yemekle katıldı.

İngiltere Nusret'i konuşuyor! Bifteğin fiyatı dudak uçuklattıYeni restoranını İngiltere'nin başkenti Londra'da açan Nusret Gökçe'nin ünlü konuklarından biri de İngiliz sosyetesinin tanınmış simalarından, reality şov yıldızı ve iş insanı Gemma Collins oldu. Collins'in yediği altın kaplama bifteğin fiyatı ise dudak uçuklattı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber