Geri Dön

MasterChef Mert kaç yaşında, nereli? MasterChef Mert Yılmaz'ın annesi kimdir?

MasteChef yarışmasında başarılı bir performans sergileyen Mert Yılmaz'ın annesi yeni yarışmaya konuk oluyor. İzleyenler 'MasterChef Mert'in annesi Adviye kimdir?' sorularına yanıt arıyor. Bolulu olan Mert Yılmaz'ın hayatı hakkında detaylar...

MasterChef Mert kaç yaşında, nereli? MasterChef Mert Yılmaz'ın annesi kimdir?

Mert Yılmaz, 2021 MasterChef'teki mücadelesi ile adından söz ettiriyor. 1991 doğumlu yarışmacı, Los Angeles'te bir süre kaldıktan sonra MasterChef Türkiye için geri dönüş yaptığını belirtiyor. Yarışmaya ise annesi Adviye konuk oldu. Peki, MasterChef Mert kimdir?

MASTERCHEF MERT KİMDİR?

Mert Yılmaz, 8 Aralık 1991 tarihinde Bolu Mengen’de dünyaya geldi. Los Angeles'tan yarışma için dönüş yapan MasterChef Mert, özel bir catering firmasının aşçılığını yaptığını belirtiyor. Aşçılık işinden ayrılarak taksicilik yaptığını da ifade ediyor.

Stajlarını tamamladıktan sonra profesyonel iş hayatında 3 ay Gina’da, 2 yıl da Zuma Restoran’da çalıştı. Ardından Katar’dan Doha’ya gitti. Burada da Sukar Pasha Restoran’da yaklaşık 2 sene görev aldı.

2013'te Türkiye'de Flying Chef olarak çalıştı. O yıllarda birçok futbol organizasyonu ve Formula 1 yarışlarında çalışan MasterChef Mert, son dönemde Amerika Los Angeles’ta hayatını sürdürdü. Bu ülkede 1.5 ay pizzacılık yaparak, yaklaşık 4 ay da arabayla paket servis yaptı.

Mert Yılmaz’ın Instagram’daki hesabı ‘chefmert’.

 

Amanda Kloots koronavirüs nedeniyle kaybettiği eşi Nick Cordero'yu andıTiyatro oyuncusu Amanda Kloots, 2020'de koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden eşi Nick Cordero'nun vefat etmeden önce yeni doğan oğulları Elvis Eduardo'yu beslerken çektiği videoyu yayınladı. "Eskiden bunu izlemek beni üzüyordu. Ama şimdi gülümseyerek izliyorum" diyen Kloost, eşinin ölümünden çıkardığı dersleri takipçileriyle paylaştı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber