Geri Dön

MasterChef Mustafa kimdir? MasterChef 2021 Mustafa Ozan kaç yaşında, nereli, elendi mi?

MasterChef Türkiye 2021 sezonunda yarışan isimler arasında bulunan Mustafa Ozan, yedeklerden ana kadroya dahil oldu. Ünlü şeflerle çalışma fırsatı yakalayan MasterChef Mustafa, İstanbul'da doğdu ve eğitimini de aşçılık üzerine tamamladı. İşte, MasterChef Mustafa'nın hayatı...

MasterChef Mustafa kimdir? MasterChef 2021 Mustafa Ozan kaç yaşında, nereli, elendi mi?

Mustafa Ozan, MasterChef yarışmasında tabakları ile öne çıkıyor. İstanbul Bakırköy'de dünyaya gelen yarışmacı, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nde Aşçılık bölümünde eğitim gördü. TV8'in sevilen yarışması MasterChef'e de yedek yarışmacılar arasından katıldı. 

MASTERCHEF MUSTAFA OZAN KİMDİR? 

Mustafa Ozan, 10 Nisan 1996 tarihinde İstanbul Bakırköy’de dünyaya geldi. İki farklı lisede bulunduktan sonra Bakırköy Lisesi’nden mezun oldu. 2015’te Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nde Aşçılık bölümüne girdi. Üniversite yıllarında birçok balık restoranında çalıştı.

Mezun olduktan sonra İstanbul’da beş yıldızlı oteller ve restoranlarda görev aldı. 2018’de D Maris Bay Peninsula’da çalıştıktan sonra İstanbul'a döndü. MasterChef Mustafa, 2018’den beri ünlü bir restoranda kısım şefi pozisyonunda mesleğini yerine getiriyor. Dalgıçlık, doğa yürüyüşü ve skydiving gibi aktif hobileri olduğunu ifade ediyor. Yarışmacı 10 Ekim elemesinde yarışmaya veda etti.

'Yargı'da Engin'in cinayetindeki şüpheliler artıyor!Kanal D’nin Ay Yapım imzalı dizisi 'Yargı'nın yeni bölüm tanıtımında; Neva, cinayet şüphelileri arasına giriyor. Ceylin ise Ilgaz’ın savcılıktan istifa ettiğini öğreniyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber