Geri Dön

Masterchef Pelin kimdir, kaç yaşında? Masterchef Pelin Zaman ne iş yapıyor, nereli, elendi mi?

Masterchef Pelin, yarışmaya yedekler arasında dahil oldu. O Ses Türkiye'ye Masterchef yarışmacıları katılıyor. Pelin söylediği şarkı ile dikkat çekti. Peki Masterchef Pelin kimdir, kaç yaşında?

Masterchef Pelin kimdir, kaç yaşında? Masterchef Pelin Zaman ne iş yapıyor, nereli, elendi mi?

Masterchef'te yarışan isimler O Ses Türkiye programına katılıyorlar. O Ses Türkiye 9.bölüm fragmanında Masterchef Pelin, dikkat çeken yarışmacılar arasında yer aldı. Peki Masterchef Pelin kimdir, nereli?

 MASTERCHEF PELİN KİMDİR?

Masterchef Pelin Zaman, 2 Mayıs 1988 tarihinde doğdu. Pelin Zaman, havalimanında yolcu hizmetleri memuru olarak çalışıyor. İşletme Fakültesi’nden mezun olduktan sonra yemeğe olan aşkından dolayı iki sene de açık öğretim okuyup aşçılık eğitimi aldı. Pelin Zaman, çok sayıda ülke gezmiş bir isim. Hatta bir dönem Amerika’da da yaşayan Pelin Zaman, dünya mutfağına da oldukça ilgili.

Buse Varol isyan etti: Bu kadının kadına şiddetidir!Alişan'ın eşi Buse Varol Tektaş, iki yaşındaki oğlu Burak'ı okula bıraktığı sırada park yüzünden bir veli ile tartıştı. Yaşadıklarını sosyal medya hesabında takipçileriyle paylaşan iki çocuk annesi oyuncu, okuldan görüntüleri istediğini ve söz konusu veliye dava açacağını açıkladı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber