Geri Dön

Masterchef Pelin kimdir, kaç yaşında? Masterchef Pelin Zaman ne iş yapıyor, nereli, elendi mi?

Masterchef Pelin, yarışmaya yedekler arasında dahil oldu. O Ses Türkiye'ye Masterchef yarışmacıları katılıyor. Pelin söylediği şarkı ile dikkat çekti. Peki Masterchef Pelin kimdir, kaç yaşında?

Masterchef Pelin kimdir, kaç yaşında? Masterchef Pelin Zaman ne iş yapıyor, nereli, elendi mi?

Masterchef'te yarışan isimler O Ses Türkiye programına katılıyorlar. O Ses Türkiye 9.bölüm fragmanında Masterchef Pelin, dikkat çeken yarışmacılar arasında yer aldı. Peki Masterchef Pelin kimdir, nereli?

 MASTERCHEF PELİN KİMDİR?

Masterchef Pelin Zaman, 2 Mayıs 1988 tarihinde doğdu. Pelin Zaman, havalimanında yolcu hizmetleri memuru olarak çalışıyor. İşletme Fakültesi’nden mezun olduktan sonra yemeğe olan aşkından dolayı iki sene de açık öğretim okuyup aşçılık eğitimi aldı. Pelin Zaman, çok sayıda ülke gezmiş bir isim. Hatta bir dönem Amerika’da da yaşayan Pelin Zaman, dünya mutfağına da oldukça ilgili.

Nilgün Belgün: Son eşim beni arkadaşımla aldattı!teve2’de; sunuculuğunu, Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner’in yaptığı, hafta içi her gün saat 11.00’de canlı yayınla ekrana gelen 'teve2 Magazin Masası' programına Nilgün Belgün katıldı. İlk evliliğini 19 yaşında yapan usta oyuncu, üçüncü evliliğine dair çok konuşulacak bir açıklamada bulundu. İşte detaylar...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber