Geri Dön

MasterChef Safanur kimdir? MasterChef Safanur Bol kaç yaşında, aslen nereli?

MasterChef Türkiye 2021 yarışmasında Safanur Bol, ana kadroda yarışacak isimler arasında. 23 yaşındaki yarışmacı, Mutfak Sanatları ve Yönetimi bölümünden mezun oldu. Peki, Safanur Bol kimdir?

MasterChef Safanur kimdir? MasterChef Safanur Bol kaç yaşında, aslen nereli?

Safanur Bol, MasterChef'te ana kadro için yarışarak kazanan 16. isimden biri oldu. Gemlik Celal Bayar Anadolu Lisesi'ndeki eğitimi ardından İzmir Ekonomi Üniversitesi'de Mutfak Sanatlarını tamamladı. İşte, MasterChef Safanur Bol hakkında...

MASTERCHEF SAFANUR KİMDİR? 

Safanur Bol, 23 yaşında. 19 Ağustos 1998 doğumlu olan MasterChef Safanur, Gemlik Celal Bayar Anadolu Lisesi'nde eğitim gördü. İzmir Ekonomi Üniversitesi'de Mutfak Sanatları ve Yönetimi bölümünden mezun oldu .

Ege Üniversitesi'nde Agroekoloji ve Sürdürülebilir Tarım üzerine yüksek lisans yapıyor. İzmir'den yarışmaya katılan Safanur Bol'un yurt dışı deneyimi de bulunuyor.

Derya Tuna ve komşusunu davalık eden tekme tokat kavga güvenlik kamerasında!Sarıyer'de İbrahim Tatlıses'in eski eşi Derya Tuna'nın oturduğu sitenin bahçesinde çıkan kavga, Tuna ve komşusunu karşı karşıya getirdi. İki taraf birbirini suçlarken, kavga güvenlik kamerasına yansıdı. Derya Tuna'nın, komşusuna "Kapıda adamlarım kocanı ve oğlunu öldürmek için bekliyor. Dua edin olayı İbrahim Tatlıses duymadı. Çok kötü adamlara çattınız" dediği iddia edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber