Geri Dön

MasterChef Samet kim? Samet Enes Hakyemez kaç yaşında, nereli?

Samet Enes Hakyemez, MasterChef'in 2021 sezonunda yarışan isimler arasında yer aldı. 21 yaşındaki yarışmacı, Manavgat'tan ayrışmaya dahil oldu. Yaklaşık 7 yıldır aşçılık yaptığını belirten MasterChef Samet, Türk mutfağının yanı sıra İtalyan yemeklerini yapmayı da sevdiğini ifade ediyor. İşte, MasterChef Samet'in biyografisi...

MasterChef Samet kim? Samet Enes Hakyemez kaç yaşında, nereli?

MasterChef'te yarışan genç isimlerden olan Samet Hakyemez, ana kadroya geçebilmek için yaptığı biberli lokma tatlısı ile dikkat çekti. Aslen Konyalı olan yarışmacı, MasterChef'e Manavgat'tan katılıyor. 

MASTERCHEF SAMET KİMDİR? 

MasterChef Türkiye 2021 yarışmasında Samet Enes Hakyemez, aslen Konyalı, yarışmaya Manavgat’tan katılıyor. Lisede aşçılık okuyan yarışmacı otel ve restoranlarda çalıştı.

21 yaşındaki Samet Enes Hakyemez, 6-7 senedir aşçılık yapıyor. Şu sıralar mezun olduğu okulda usta öğreticilik yapıyor. Samet Enes, en sevdiği mutfağı Türk ve İtalyan mutfağı olduğunu ifade ediyor.

 

Emre Aşık şikayetçi olarak dinlendi: Mesajda beni öldüreceği yazıyorduDüzce'de eski milli futbolcu Emre Aşık'ı öldürmeyi planladıkları iddiasıyla eski eşi Yağmur Sarnıç'ın da aralarında bulunduğu 3 sanığın yargılandığı davada Emre Aşık, talimatla Anadolu Adliyesi'nde ifade verdi. Aşık ifadesinde sanık Erdi Sungur'un avukatına ulaştığını, Baycan Şentürk'ün ikinci tetikçi olarak yer aldığını ve kendisini öldüreceklerine dair mesajlar olduğunu söyledi. Anadolu 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde gerçekleşen talimat duruşmasına şikayetçi Emre Aşık ile avukatları Funda Sadıkahmet ve Hasan Tahsin Cevizoğlu katıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber