Geri Dön

MasterChef Sergen kimdir? MasterChef Sergen Özen kaç yaşında, aslen nereli?

Sergen Özen, MasterChef Türkiye 2021 sezonuna jürinin yedeklerden kadroya kattığı ilk isim oldu. Yarışmadaki özgüveni ve çıkardığı başarılı tabaklarla öne çıkan MasterChef Sergen, eğlenceli halleri ile de ekran başındakileri ve jüriyi de etkiliyor. İşte, MasterChef Sergen Özen hayatı..

MasterChef Sergen kimdir? MasterChef Sergen Özen kaç yaşında, aslen nereli?

MasterChef Türkiye 2021 yarışmasında ana kadro belirleniyor. Final turunda MasterChef'te yarışacak isimler netlik kazanıyor. Yedeklerden dahil olan Sergen ise yarışmanın dikkat çeken isimlerinden. Peki, MasterChef Sergen mesleği nedir?

MASTERCHEF SERGEN KİMDİR?

Özen, 25 yaşında ve aslen Tekirdağlı'dır. Geçen sezon da yarışmaya katılan Sergen, eleme turunda yemeğin sosunu katmayı unutması nedeniyle elendi. Otelcilik lisesinden mezun olan yarışmacı, dokuz senedir aşçılık yapıyor. Köfte üzerine dükkanı bulunuyor.

 

İbrahim Tatlıses'ten 12 yıl aradan sonra ilk konserMüzik dünyasının imparatoru İbrahim Tatlıses,12 yıl aradan sonra ilk konserini Kuruçeşme'de verdi. Sahnede duygu dolu anlar yaşayan Tatlıses, en sevilen şarkılarını seslendirerek sevenleriyle hasret giderdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber