Geri Dön

MasterChef Sergen kimdir? MasterChef Sergen Özen kaç yaşında, aslen nereli?

Sergen Özen, MasterChef Türkiye 2021 sezonuna jürinin yedeklerden kadroya kattığı ilk isim oldu. Yarışmadaki özgüveni ve çıkardığı başarılı tabaklarla öne çıkan MasterChef Sergen, eğlenceli halleri ile de ekran başındakileri ve jüriyi de etkiliyor. İşte, MasterChef Sergen Özen hayatı..

MasterChef Sergen kimdir? MasterChef Sergen Özen kaç yaşında, aslen nereli?

MasterChef Türkiye 2021 yarışmasında ana kadro belirleniyor. Final turunda MasterChef'te yarışacak isimler netlik kazanıyor. Yedeklerden dahil olan Sergen ise yarışmanın dikkat çeken isimlerinden. Peki, MasterChef Sergen mesleği nedir?

MASTERCHEF SERGEN KİMDİR?

Özen, 25 yaşında ve aslen Tekirdağlı'dır. Geçen sezon da yarışmaya katılan Sergen, eleme turunda yemeğin sosunu katmayı unutması nedeniyle elendi. Otelcilik lisesinden mezun olan yarışmacı, dokuz senedir aşçılık yapıyor. Köfte üzerine dükkanı bulunuyor.

 

Ece Seçkin sözünü tuttu! Gelinliklerden birini dün akşam hediye ettiDört yıldır birlikte olduğu pilot Çağrı Terlemez ile 15 Eylül'de nikah masasına oturan Ece Seçkin, gelinliklerini hayranlarına hediye edeceğini düğününden önce açıklamıştı. Sözünü tutan ünlü şarkıcı, gelinliklerinden ilkini dün akşam İzmir konserinin ardından hayranına armağan etti. Şarkıcı, bu anları sosyal medya hesabından da yayınladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber