Geri Dön

MasterChef Serhat Doğramacı kimdir, kaç yaşında? Serhat Doğramacı biyografisi...

MasterChef'te bu hafta Kırmızı takımda yer alan Serhat Doğramacı, Kırmızı takım kaptanlığına seçilen Ebru tarafından ilk seçilen isim oldu. Kırmızı takım kaptanı Ebru'dan daha fazla takımda sesi çıkan ve hatta haftanın ilk takım oyununda dönerin pişmesi için Mehmet Şef tarafından beş dakika ekstra süre talebini reddeden Serhat Doğramacı bu akşam ekrana gelecek olan yeni bölümde tartışmaların odağında yer alan isim olarak öne çıkıyor. Peki MasterChef Serhat kimdir?

MasterChef Serhat Doğramacı kimdir, kaç yaşında? Serhat Doğramacı biyografisi...

MasterChef 2020'de en iddialı isimler arasında yer alan Serhat Doğramacı geçtiğimiz hafta kazandığı kaptanlık oyunun ardından karşısına güçlü bir rakip seçmeyi tercih etmiş ve Barbaros'u kırmızı takım kaptanı yapmıştı. Serhat ve Barbaros eşleşmesinde kazanan takım 2-1'lik skorla Barbaros'un kırmızı takımı olmuştu. Bu hafta Kırmızı takım kadrosunda yer alan Serhat Doğramacı haftanın ilk dokunulmazlık oyununda Mehmet Şef tarafından iki takıma da verilmek istenen beş dakika süreyi kabul etmemişti. Takım kaptanı olmamasına karşın bu çıkışı Ebru'nun Kırmızı takım kaptanlığının sorgulanmasına neden olmuştu. Peki MasterChef Serhat kimdir?

MASTERCHEF SERHAT DOĞRAMACI KİMDİR?

23 yaşındaki Serhat Doğramacı, 10 yıla yakın bir süredir aşçılığa dair eğitim ve iş tecrübesi olduğunu söylemektedir. Ulusal ve uluslararası gastronomi yarışmalarında 15 adet madalya/kupa sahibi olan Serhat Doğramacı, Amerika ve Almanya’da toplamda 3 yıl çalışarak iş tecrübelerine bir yenisini eklemiştir.

İleri düzeyde İngilizce, başlangıç düzeyi Almanca ve Rusça bilgisine sahip olan Doğramacı, MasterChef 2020’nin ana kadrosuna dâhil olan iddialı isimler arasındadır.

Magazin Haberleri Bülteni (15 Ocak 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet