Geri Dön

MasterChef Serhat kimdir, kaç yaşında? MasterChef Serhat Doğramacı nereli? Biyografisi

Her bölümü büyük bir merakla beklenen fenomen yarışma MasterChef Türkiye'de heyecan devam ediyor. MasterChef Türkiye'nin dikkat çeken yarışmacılarından birisi olan Serhat Doğramacı, konuşması ve hareketleri ile izleyenlerin sempatisini kazandı. Yemekleri ile de sık sık şeflerin favorisi olan MasterChef Serhat nereli?

MasterChef Serhat kimdir, kaç yaşında? MasterChef Serhat Doğramacı nereli? Biyografisi

MasterChef Türkiye'nin en dikkat çeken isimlerinden birisi olan MasterChef Serhat Doğramacı ile ilgili merak edilenleri bir araya getirdik. İşte MasterChef Serhat'ın hikayesi....

MASTERCHEF SERHAT KİMDİR?

23 yaşındaki Serhat Doğramacı, 10 yıla yakın bir süredir aşçılığa dair eğitim ve iş tecrübesi olduğunu söylemektedir. Ulusal ve uluslararası gastronomi yarışmalarında 15 adet madalya/kupa sahibi olan Serhat Doğramacı, Amerika ve Almanya’da toplamda 3 yıl çalışarak iş tecrübelerine bir yenisini eklemiştir.

İleri düzeyde İngilizce, başlangıç düzeyi Almanca ve Rusça bilgisine sahip olan Doğramacı, MasterChef 2020’nin ana kadrosuna dâhil olan iddialı isimler arasındadır.

Talat Bulut: Burnumun direği sızlıyorOyuncu Talat Bulut, kızına özlemini sosyal medya hesabından yayınladığı video ile dile getirdi: Bir sabah uçağa bindin, gittin ve kaç sabah geçti?

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber