Geri Dön

MasterChef Serhat kimdir, nereli? Serhat Doğramacı kaç yaşında, sevgilisi kim?

Serhat Doğramacı, MasterChef yarışmasıyla adını duyurdu ve son ikiye kalarak adından söz ettirdi. Başarılı aşçı, MasterChef'te çıkardığı tabaklarla jüriden de tam not alıyordu. Yarışmanın final haftasında Barbaros'la finale adını yazdırdı. Peki, MasterChef Serhat Doğramacı kimdir, kaç yaşında?

MasterChef Serhat kimdir, nereli? Serhat Doğramacı kaç yaşında, sevgilisi kim?

MasterChef Serhat, çıkardığı lezzetli tariflerle ekran başındakilerin de dikkatini çekti. Nişanlı olduğu bilinen Serhat, Süleyman Demirel Üniversitesi Aşçılık bölümünde eğitim gördü. Burcu Bakır ile nişanlı olan yarışmacı, yurt dışında da birçok yerde çalıştı. İşte, Serhat Doğramacı biyografisi...

MASTERCHEF SERHAT DOĞRAMACI KİMDİR?

Doğramacı, 23 yaşındadır ve MasterChef yarışmasına da İstanbul’dan katılıyor. Aşçılık mesleğini icra eden yarışmacı, 9-10 senedir bu mesleğin içinde yer alıyor. Selim Paşa Lisesi Turizm Otelcilik bölümünü tamamladıktan sonra Süleyman Demirel Üniversitesi Aşçılık bölümünde eğitim gördü. Ulusal ve uluslararası gastronomi yarışmalarında 15 adet madalya/kupa kazandı.

Liseden sınıf arkadaşı Burcu Bakır'la nişanlı olan Serhat Doğramacı, Amerika ve Almanya'da toplamda 3 yıl çalıştı. İleri düzeyde İngilizce, başlangıç düzeyi Almanca ve Rusça bilgisine sahiptir.

Magazin Haberleri Bülteni (24 Şubat 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet