Geri Dön

MasterChef Serhat kimdir? Serhat Doğramacı kimdir, kaç yaşında, aslen nereli?

MasterChef 2020'de bu sezonun iddialı isimleri arasında yer alan mutfakta yemek yaparken sakin tavırları ile şeflerin bile dikkatini çeken isim olan Serhat Doğramacı yaptığı iddialı açıklamalar ile dikkat çekmişti. Son olarak Kırmızı takımda kaybedilen ilk dokunulmazlık oyununda mücadele eden Serhat Doğramacı hakkında bilgiler yarışmanın takipçileri tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Peki MasterChef Serhat Doğramacı kimdir?

MasterChef Serhat kimdir? Serhat Doğramacı kimdir, kaç yaşında, aslen nereli?

Serhat Doğramacı kimdir sorusu vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. MasterChef 2020 son 16 kadrosunda yer alan ve yarışmanın bu sezon ki iddialı isimleri arasında yer alan Serhat Doğramacı'nın yemek yaparken sakin halleri şeflerin dikkatini dahi çekti. Peki MasterChef Serhat Doğramacı kimdir, kaç yaşında aslen nereli?

MASTERCHEF SERHAT DOĞRAMACI KİMDİR?

Serhat Doğramacı, 23 yaşında ve mesleği aşçılık. Yarışmaya İstanbul'dan katılıyor. Yaklaşık 9-10 senedir bu mesleğin içinde olduğunu söyledi. MasterChef'e katılması için geçen sene nişanlısı zorlamış fakat kendisi istememiş ama geçen sezonun yarışmacılarını beğenmediği için bu sezon kendisi katılmak istemiş.

Serhat Doğramacı, MasterChef'in geçen sezon birincisi Cemre ile birlikte ABD Utah'ta birlikte çalıştıklarını ve onun çalışma şeklini beğenmediğini söyledi. Geçen sezondan Alican ve Batuhan dışında beğendiği kimse olmadığını belirtti.

MasterChef'te basit bir şekilde birinci olacağım diyerek iddialı konuşmuştu. Danilo şef, yarışmacıyı ilk sezonda kazanan Uğur Kardaş'a benzetti.

Magazin Haberleri Bülteni (14 Ocak 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet