Geri Dön

MasterChef Sevgi kimdir? Sevgi Karataş nereli, kaç yaşında?

Sevgi Karataş, MasterChef Türkiye 2021 sezonunda dikkat çekiyor. Düellolarda çıkardığı tabaklar ile yarışmada öne çıkan MasterChef Sevgi yarışmaya da Tekirdağ'dan katılıyor. İşte, MasterChef Sevgi Karataş hayatı..

MasterChef Sevgi kimdir? Sevgi Karataş nereli, kaç yaşında?

 MasterChef'te ana kadroya kalmak için mücadele eden isimler arasında yer alan Sevgi Karataş'ın hayatına dair detaylar merak ediliyor. Aşçılık yapan yarışmacı, yaklaşık 3 yıldır profesyonel anlamda yemekler yapıyor. 

MASTERCHEF SEVGİ KİMDİR?

Sevgi Karataş, 23 yaşında ve MasterChef'e Tekirdağ’dan katılıyor. Aşçılık yapan yarışmacı Tekirdağ Şarköy’de yetişti.

Üç senedir profesyonel olarak çalışıyor. İlk elemede şeflere yaban mersini sosu ile kuzu kaplama yapmıştı. Danilo ve Mehmet Şef evet oyu verdi ve yarışmada kalmayı başardı. MasterChef 2021’de ana kadro seçimlerinde Sevgi ilk grupta yer alıyor. 

Seda Sayan ve Mehmet Ali Erbil sahnede barıştı!Bir süredir sağlık problemleri ile mücadele eden ve tedavi süreci tamamlandıktan sonra eski sağlığına kavuşan Mehmet Ali Erbil, arasının bir süredir bozuk olduğu ünlü şarkıcı Seda Sayan’ın sahnesine konuk oldu. Dün Kuruçeşme’de konser veren Sayan ile Erbil'in arasındaki diyalog geceye damga vurdu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner