Geri Dön

MasterChef Türkiye kim elendi? MasterChef Türkiye eleme adayları kimler oldu?

Masterchef Türkiye 2020 sezonu büyük heyecanla devam ediyor. Haftanın ilk bölümünde oluşturulan mavi ve kırmızı takım kıyasıya mücadele ediyor. Takım olarak kaybedenler, bireysel olarak dokunulmazlık oyunu oynuyor ve yemeği kötü yapanlar eleme adayı oluyor. Bu hafta hem Mavi hem de kırmızı takımdan eleme adayları çıktı. Peki Masterchef Türkiye'de kim elendi, MasterChef Türkiye'de eleme adayları kim oldu?

MasterChef Türkiye kim elendi? MasterChef Türkiye eleme adayları kimler oldu?

TV8 kanalının ilgiyle takip edilen yarışması Masterchef Türkiye'de birbirinden hırslı ve başarılı yarışmacılar büyük mücadeleye devam ediyor. Her hafta biri elenen yarışmada bu hafta kim gidecek merak konusu. İşte MAsterchef Tükriye'nin eleme adayları...

MASTERCHEF TÜRKİYE'DE DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye'de bugün kırmızı takımın oynadığı bireysel dokunulmazlık oyununu Emir kazandı. Emir, eleme potasına Gülşah'ı seçti. Kırmızı takımın birbirine verdiği oy sonucunda ise 7 oyla Eray da potaya eklendi.

MASTERCHEF TÜRKİYE ELEME ADAYLARI KİMLER?

Kırmızı takımdan Özgül, Duygu, Gülşah, Eray oldu. Mavi takımdan Berker ve Ebru eleme adayı oldu.

MASTERCHEF TÜRKİYE KİM ELENDİ?

MasterChef Türkiye'de eleme potasında olan isimlerden biri Pazar günü yarışmaya veda edecek.

Celil Nalçakan ile Seçil Gür aşk mı yaşıyor? İddialara yanıt geldiGeçtiğimiz aylarda kendisi gibi şarkıcı Serdar Ortaç'la ilişkisini noktalayan Seçil Gür'ün yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilmişti. Gür'ün ünlü oyuncu Celil Nalçakan'a gönlünü kaptırdığı ileri sürülmüştü. Nalçakan, hakkındaki haberlere sosyal medya hesabından yayınladığı video ile yanıt verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber