Geri Dön

MasterChef üçüncü eleme adayı kim oldu? 24 Aralık MasterChef eleme potasına giden isimler...

Lezzet yarışması Masterchef Türkiye 128. yeni bölüm ile perşembe akşamı izleyici karşısındaydı. İlgiyle takip edilen yarışmada üçüncü eleme adayı için 24 Aralık'ta kıyasıya mücadele edildi. Peki, eleme potasına kim gitti? Serhat mı, Özgül mü?

MasterChef üçüncü eleme adayı kim oldu? 24 Aralık MasterChef eleme potasına giden isimler...

MasterChef perşembe günü ekrana gelen bölümde Fatih Tutak, konuk şef olarak yer aldı. Özel tabağı ile Özgül ve Serhat'ı zorladı. Üç oyun sonunda üçüncü eleme adayı da belli olacak. Peki, en yüksek puanı kim aldı? İşte, MasterChef eleme adayları...

MASTERCHEF ÜÇÜNCÜ ELEME ADAYI KİM OLDU?

Yarışmanın yayımlanan yeni bölümünde Fatih Tutak'ın istediği tabağı en iyi yapan bir kişi eleme adayı olmaktan kurtulurken diğeri ise potaya gidecek. Ancak üçüncü aday henüz belli olmadı.

İlk oyunun ardından Serhat 30, Özgül ise 26 puan aldı. Üç oyunun ardından jürinin oylaması sonrası Özgül 63 puan aldı, Serhat 76 puanla birinci oldu. Özgül üçüncü eleme adayı oldu.

24 ARALIK MASTERCHEF ELEME ADAYLARI

Önceki bölümlerde istenen tabakları başarılı şekilde çıkaramayarak düşük puan alan Barbaros ve Emir iki eleme adayı olarak potaya gitmişti. Üçüncü aday ise Özgül seçilmiş oldu.

5 Mart 2021 Magazin Haberleri Bülteniİngiltere ve Amerika'da evi olduğunu söyleyen Aleyna Tilki'nin üzerindeki marka kıyafetlerin toplamının 45 bin 200 TL olduğu öğrenildi.Ayrıldıkları iddia edilen müzisyen çift Fatma Turgut ile Can Baydar, mekanların kapanış saatiyle birlikte yemek sonrası Nişantaşı’ndaki bir kebapçıdan ayrılırken objektiflere takıldı.'İbrahim Selim ile Bu Gece'nin yeni bölümüne oyuncu Büşra Develi, samimi itiraflarıyla damgasını vurdu. Develi, herkesin görüntüsünden dolayı ondan zarafet beklediğini ama göründüğünün aksine içinde bir sokak çocuğu barındırdığını itiraf etti.Semra San, yeni single çalışması ‘Sefil’le, dört yıl aradan sonra müzikseverlerle buluştu. Geçtiğimiz ay sosyal medyadan Sinan Akçıl ve Mustafa Ceceli’yle fotoğraf paylaşıp, merak uyandıran San’a, Akçıl şarkıda düet yaparak eşlik etti. ‘Sefil’, bugün DMC etiketiyle dijital platformlardaki yerini aldı.Oktay Kaynarca, önceki akşam Bebek’te görüntülendi. Oyuncu, geçtiğimiz günlerde açılışı gerçekleşen Atlas Sineması ve İstanbul Sinema Müzesi’yle ilgili, “Çok önemli ve değerli bir iş yapılmış” dedi. Kaynarca, yapımı devam eden Atatürk Kültür Merkezi için, “Oranın bütün eleştirilere rağmen İstanbul’a yakışır ve önemli bir kültür merkezi olacağına inanıyorum” diye konuştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet