Geri Dön

Masterchef Uğur diskalifiye mi oldu, kimdir? Twitter'da açıklandı! Masterchef Uğur kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Masterchef Uğur'un diskalifiye edilip edilmediği araştırılan konular arasında yer alıyor. Acun Ilıcalı, Masterchef yarışmacısı Uğur Yılmaz Deniz ile ilgili sosyal medya hesabında açıklama yaptı. Peki Masterchef Uğur diskalifiye mi oldu, kimdir?

Masterchef Uğur diskalifiye mi oldu, kimdir? Twitter'da açıklandı! Masterchef Uğur kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Masterchef Uğur diskalifiye mi oldu? sorusunun cevabı merak ediliyor. Masterchef yarışmacısı Uğur ile ilgili detaylar gündemde yer alıyor. Masterchef Uğur ile ilgili ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı bir açıklama gerçekleştirdi. Peki Peki Masterchef Uğur diskalifiye mi oldu, elendi mi? İşte Masterchef Uğur Yılmaz Deniz'in biyograifisi...

MASTERCHEF UĞUR DİSKALİFİYE Mİ OLDU?

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabı Twitter'da Masterchef yarışmacısı Uğur ile ilgili açıklama yaptı.

İşte Acun Ilıcalı'nın açıklaması; "Uğur Yılmaz Deniz isimli yarışmacının sosyal medyada kullandığı terbiye sınırlarını aşan paylaşımları nedeniyle Masterchef yarışmasıyla ilişiği kesilmiştir."

MASTERCHEF UĞUR KİMDİR?

Masterchef Uğur, 26 yaşında. Uğur Yılmaz Deniz’in iki kardeşi vardır. Aşçılığa çok severek başlamadığını fakat öğrendikçe ilgisinin arttığını söyleyen Uğur Yılmaz, ilk iş tecrübesini küçük bir restoranda yaşamıştır. Her gün öğrendiği bilgilere yenilerini ekledikçe kendini geliştirdiğini fark eden Uğur Yılmaz Deniz, çalıştığı yerden ayrılıp İl Riccio Bodrum’da çalışmaya başlamıştır. Orada 7 İtalyan şef ile birlikte çalışma şansını yakaladığını ifade eden Uğur Yılmaz Deniz, iş hayatına cruise gemisi olan Mein Schiff 2’de devam ederek tecrübelerine bir yenisini daha eklemiştir.

6 aylık serüvenin ardından Türkiye’ye dönen Uğur Yılmaz Deniz, Kıbrıs Elexus Hotel’de işe başlamış fakat orada bilgilerinin köreldiğini fark eden Deniz, Katar’da çalışmaya karar vererek 2 sene boyunca orada aktif olarak mesleğini icra etmiştir.MasterChef 2020’nin kadrosunda yer almaya hak kazanan Uğur Yılmaz Deniz, yarışmaya katılmayı çok istediğini ve kadroda yer aldığı için çok mutlu olduğunu ifade etmiştir.

Okan Karacan hastaneden video paylaştıKoronavirüs tedavisi için 10 gün önce hastaneye kaldırılan ünlü oyuncu ve sunucu Okan Karacan'dan sevindiren haber geldi. Sosyal medya hesabından video paylaşan Karacan, gözyaşlarını tutamadı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet