Geri Dön

MasterChef Uğur Yılmaz Deniz kimdir, kaç yaşında? Uğur Yılmaz Deniz aslen nereli?

MasterChef 2020 kadrosunda yer alan isimlerin arasında yer alan Uğur Yılmaz Deniz son olarak bu hafta içerisinde tabağını bilerek düşüren ve şeflere tabak götürmeyen Barbaros ile tartışan MasterChef Uğur geride kalan haftalarda sadece bir kez mavi takım kaptanlığı kazanmış ve adeta hezimete uğramıştı. Takımı ile birlikte hiç oyun kazanamayan MasterChef Uğur, şefler tarafından da dalga konusu olmuştu. Peki MasterChef Uğur kimdir?

MasterChef Uğur Yılmaz Deniz kimdir, kaç yaşında? Uğur Yılmaz Deniz aslen nereli?

MasterChef 2020 kadrosunda yer alan isimlerden biri de Uğur Yılmaz Deniz! MasterChef'te 100 bin kişi arasından son 16'ya direkt olarak katılan isimler arasında yer alan MasterChef Uğur, mütavazı tavrı ve gayretli çalışmaları ile şeflerin takdirini kazansa da bir kez kazandığı Mavi takım kaptanlığında adeta hezimete uğrayan MasterChef Uğur halen şefler tarafından dalga konusu olmaya devam ediyor. Peki MasterChef Uğur kimdir?

MASTERCHEF UĞUR YILMAZ DENİZ KİMDİR?

26 yaşındaki Uğur Yılmaz Deniz’in iki kardeşi vardır. Aşçılığa çok severek başlamadığını fakat öğrendikçe ilgisinin arttığını söyleyen Uğur Yılmaz, ilk iş tecrübesini küçük bir restoranda yaşamıştır. Her gün öğrendiği bilgilere yenilerini ekledikçe kendini geliştirdiğini fark eden Uğur Yılmaz Deniz, çalıştığı yerden ayrılıp İl Riccio Bodrum’da çalışmaya başlamıştır. Orada 7 İtalyan şef ile birlikte çalışma şansını yakaladığını ifade eden Uğur Yılmaz Deniz, iş hayatına cruise gemisi olan Mein Schiff 2’de devam ederek tecrübelerine bir yenisini daha eklemiştir.

6 aylık serüvenin ardından Türkiye’ye dönen Uğur Yılmaz Deniz, Kıbrıs Elexus Hotel’de işe başlamış fakat orada bilgilerinin köreldiğini fark eden Deniz, Katar’da çalışmaya karar vererek 2 sene boyunca orada aktif olarak mesleğini icra etmiştir.

MasterChef 2020’nin kadrosunda yer almaya hak kazanan Uğur Yılmaz Deniz, yarışmaya katılmayı çok istediğini ve kadroda yer aldığı için çok mutlu olduğunu ifade etmiştir.

Levent Aykul'un son görüntüleri ortaya çıktıAntalya'nın Kemer ilçesindeki yazlık evinde ölü bulunan tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu Levent Aykul'un (61) cenazesi, Adli Tıp Kurumu'ndan ablası Emel Kalkandelen tarafından alındı. Kalkandelen, Aykul'un uzun süredir nefes almakta sıkıntı yaşadığını söyledi. Çeşitli dizi ve filmde rol alan oyuncunun 4 gün önce berberde çektiği bir videosu ortaya çıktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet