Geri Dön

MasterChef'te haftanın ilk eleme adayları belli oldu! MasterChef'te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı kimin adını verdi?

MasterChef'te Pazartesi akşamı gerçekleştirilen kaptanlık oyunun ardından Mavi takım kaptanlığını kazanan isim Uğur olurken karşısına rakip olarak Sefa'yı seçti. Son dönemde gerilimin giderek yükseldiği ikili arasında bu haftanın ilk takım oyunu dün akşam gerçekleştirildi. Takımlar arası pide düellosunda kazanan takım Uğur'un kaptanlığındaki Mavi takım oldu. İlk takım oyununu kaybeden Kırmızı takım bu hafta kendi arasında ilk bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı. Peki Bireysel dokunulmazlığı kim kazandı, kimin adını verdi. Peki MasterChef'te haftanın ilk eleme adayları kimler oldu?

MasterChef'te haftanın ilk eleme adayları belli oldu! MasterChef'te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı kimin adını verdi?

MasterChef haftanın ilk takım oyunu dün akşam oynandı. Kırmızı ve Mavi takım arasında pide düellosunda kaybeden takım Kırmızı takım oldu ve kendi içinde bireysel dokunulmazlık oynamak durumunda kaldı. Danilo Zanna'nın imza tabağı olan Ratatouille'i en iyi yapan isim bu hafta dokunulmazlığın ilk sahibi oldu ve bir arkadaşını eleme potasına gönderdi. MasterChef'de Şef Danilo Zanna'nın imza tabağı olan Ratatouille'i en güzel yapan isim ve bireysel dokunulmazlığın sahibi olan isim Ayyüce oldu.

MasterChefte haftanın ilk eleme adayları belli oldu MasterChefte bireysel dokunulmazlığı kim kazandı kimin adını verdi

MASTERCHEF'TE 1. VE 2. ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

MasterChef'te kaybedilen ilk takım oyunun ardından kendi aralarında bireysel dokunulmazl oynayan kırmızı takımda dokunulmazlığın sahibi olan isim Ayyüce oldu ve Didem'i haftanın ilk eleme adayı olarak söyledi. Yapılan oylamanın ardından haftanın ikinci eleme adayı takım içerisinde yapılan oylama ile belirlendi. Yapılan oylama sonucunda en fazla oyu olarak bu hafta 2. eleme adayı olan isimde Özgül oldu.

 

Magazin Haberleri Bülteni (23 Temmuz 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet