Geri Dön

MasterChef'te eleme adayları belli olmaya devam ediyor! Kırmızı takım kaybetti! İşte 3. ve 4. eleme adayları...

MasterChef 2020'de bu haftanın eleme adayları belli olmaya devam ediyor. Yeni haftada kaptanlık ödülünü kazanan Furkan Kırmızı takım kaptanı olarak yeni katılan yarışmacı Selin Aydın'ı rakip olarak seçmişti. İlk takım oyununu kaybeden Mavi takımda Serhat ve Özgül eleme potasına bu hafta giden ilk isimler olurken dün akşam ekrana gelen MasterChef 2020'de ikinci takım oyununu Mavi takım kazandı. Kırmızı takım kendi içinde bireysel dokunulmazlık için yarışırken dokunulmazlığı kazanan Eray potaya Sefa Okyay Kılıç'ı soktu. Peki 4. eleme adayı kim oldu?

MasterChef'te eleme adayları belli olmaya devam ediyor! Kırmızı takım kaybetti! İşte 3. ve 4. eleme adayları...

MasterChef'te dün akşam ekrana gelen son bölümde haftanın ikinci takım oyunu oynandı. Mutfakta sıfır atık mottosu ile yemekler yapılmasını isteyen şefler Sıfır atık konusunda önemli mesajlar verdi. Kırmızı ve Mavi takım arasındaki mücadelenin ardından yine kazananı tatlı belirlendi. Haftanın ikinci takım oyununu Mavi takım kazandı. İkinci takım oyununu kaybeden ve kendi aralarında bireysel dokunulmazlık oynayan Kırmızı takımda Danilo Şef'in yaptığı tabağa en yakın olan iki isim Eray ve Berker oldu

BARBAROS TABAĞINI DÜŞÜRDÜ!

Bireysel dokunulmazlık oyununda Danilo Şef'in tabağını yapmak için çabalayan yarışmacıların tabakları tek tek tadıldı. Son olarak Barbaros tabağını şeflere tattırmak için götürdüğü sırada çöp kovasına takıldı ve tabağını yere düşürdü. Olayın ardından Barbaros Yoloğlu büyük üzüntü yaşarken Şefler gerçekten o tabağı düşürdün mü sorusunu kendisine yönlendirdi. Barbaros'ta gerçekten tabağı düşürdüğünü ifade etti.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Danilo Şef'in yaptığı tabağa en yakın tabak hazırlayan Berker ve Eray arasında kazanan isim Eray oldu.

3. VE 4. ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

MasterChef'te bireysel dokunulmazlığı kazanan Eray, geçtiğimiz hafta eleme yarışmasında bazı arkadaşların kendilerine güldüğünü düşünmüş ve olay anında çok sinirlenen Eray ben o gülenleri sonra tek tek güldüreceğim açıklamasında bulunmuştu. Gülen isimler arasında olan Sefa Okyay Kılıç bu hafta eleme potasına giden 3. isim oldu. Takım arasında yapılan oylama ile en fazla oy alan 4. isim ise takım kaptanı Selin oldu.

Böylelikle bu haftanın eleme adayları Serhat, Özgül, Sefa ve Selin oldu

Fenomen Mia'yı Seda Sayan'ın ikizi sandılar! 'Kardeşlerimi bulun bana'Gerek özel hayatı gerek paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Seda Sayan, bu kez yaptırdığı estetiklerle adından söz ettirdi. Sosyal medyada, fenomen olan Mia isimli genç kadının Seda Sayan'a benzerliği dikkat çekti. Konuyla ilgili Sayan'dan açıklama geldi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber