Geri Dön

MasterChef 5. ve 6. elem adayları da belli oldu...17 Ekim dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

MasterChef'te haftanın üçüncü dokunulmazlık oyunu oynandı. Yapılan oylamalar sonrası sonuçlar açıklandı. Peki, MasterChef'te eleme adayları kimler? 17 Ekim dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

MasterChef 5. ve 6. elem adayları da belli oldu...17 Ekim dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

MasterChef 79. bölüm ekranalara geldi. Juri ve yarışmacılar bu kez dış çekimde Balıkesir'deydi. Yarışmacılar Cunda ezmesi, Ahtapot salatası, saçaklı mantı, Tirit ve höşmerim yaptılar. Sonuçlar belli oldu ve kazanan takım açıklandı.

MASTERCHEF'TE DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasTerChef'te bu akşam yapılan oylama sonucu 26'ya 19 Kırmızı takım kazandı. Mavi takım bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı. Bireysel dokunulmazlığı Ebru kazandı.

ELEME ADAYLARI KİMLER?

Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Ebru 5.eleme adayı olarak Esra'yı seçti. Oylamada Tanya ve Berker 6 oy aldı ve eşitlik sonrası kaptan Uğur, Tanya'yı seçti. Böylelikle eleme adayları Tanya, Esra, Uğur, Emir, Didem ve Özgül oldu.

 

Nusret Gökçe çalışanının yüzüne et attıMeşhur tuz serpme hareketiyle dünyaca ünlü şöhrete kavuşan Nusret Gökçe, sosyal medya hesabından çalışanının suratına yanlışlıkla et attı. Gökçe'nin, "Kamera arkası iş kazası, özür dilerim" notuyla paylaştığı video sosyal medyada gündem oldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber