Geri Dön

13 Eylül Masterchef'te kim elendi Arem mi, Duygu mu yarışmaya veda etti? Masterchef'te elenen isim açıklandı

Masterchef'te dün akşama eleme gecesi yaşandı. Mavi ve Kırmızı takımın mücadeleleri sonrasında kaybeden takımlardan eleme adayları belirlendi. Dün gece ise Masterchef'te eleme heyecanı yaşandı. Elemenin son turuna kalan Arem, Duygu ve Furkan arasında bir isim yarışmaya veda etti. Peki 13 Eylül Masterchef'te kim elendi?

13 Eylül Masterchef'te kim elendi Arem mi, Duygu mu yarışmaya veda etti? Masterchef'te elenen isim açıklandı

Masterchef'te rekabet tüm hızıyla devam ediyor. Masterchef'te bir hafta oynanan oyunlar sonrasında eleme potasıuna giden 6 isim Arem, Ayyüce,Duygu, Ebru, Eray ve Furkan olmuştu. Dün yayınlanan bölümde 6 isim arasında yaşanan rekabet sonrasında bir isim yarışmaya veda etti. Peki 13 Eylül Masterchef'te kim elendi?

MASTERCHEF'TE ELEME POTASINI GEÇEN 3 İSİM KİM OLDU?

Masterchef'te dün eleme etabının ilk turunu geçen üç isim, Ayyüce,Ebru ve Eray oldu.

MASTERCHEF'TE KİM ELENDİ-13 EYLÜL?

Masterchef'te eleme turunun son etabına kalan isimler Arem, Duygu ve Furkan oldu. Eleme potasından çıkan ilk isim ise Furkan oldu. Arem ve Duygu arasından elenen isim ise yarışma yedeklerden giren Arem oldu.

BU HAFTA MASTERCHEF'E YENİ GELEN YARIŞMACI KİM OLDU?

Masterchef'in yeni bölüm fragmanında yarımaya yeni giren isim yer aldı. Masterchef'in yeni yarışmacısı Selin oldu.

İrem Derici oryantallere taş çıkardı! Cem Belevi paylaştıSosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla sık sık adından söz ettiren şarkıcı İrem Derici, bir süredir aşk yaşadığı ileri sürülen Cem Belevi ile katıldığı doğum günü partisinde kendinden geçti. Partideki eğlenceli anlar yaşayan Derici, oryantallerle göbek atarken adeta dansçılara taş çıkarttı. Bu anları Belevi, Instagram hesabından yayınladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner