Geri Dön

Masumiyet Banu kim, gerçek adı nedir? Asena Tuğal kaç yaşında, eşi kim?

Masumiyet dizisi Banu Kaya karakteri merakla araştırılıyor. Genç oyuncu Asena Tuğal'ın oynadığı Banu kim sorusu da yanıt arıyor. Masumiyet dizisinde İlker'in asistanı olarak ekrana geliyor. Peki, Masumiyet dizisi Banu Kaya kimdir? Asena Tuğal kim, boyu ve yaşı kaç?

Masumiyet Banu kim, gerçek adı nedir? Asena Tuğal kaç yaşında, eşi kim?

Asena Tuğal, Masumiyet dizisinde yer alıyor. Son günlerin, konusuyla ve oyuncu kadrosuyla adından söz ettiren yapımlarındandır. Dizide Banu Kaya, İlker Ilgaz'ın asistanı olarak izleyici karşısına çıkıyor. Asena Tuğal tarafından canlandırılan Banu karakteri dikkat çekmeye devam ediyor. İşte, Masumiyet'in Banu'su, Asena Tuğal biyografisi...

MASUMİYET BANU KİMDİR?

İlker Ilgaz’ın kişisel asistanı. Hırslı bir plaza kadını. Bulunduğu yere aklı, çalışkanlığı ve güvenilirliği ile gelmiş, Ilgaz ailesinin kara kutusu. Kariyeri ve korumak zorunda olduğu hayat standartları dışında önemsediği tek şey, iki yıldır yasak bir ilişki yaşadığı Timur’a olan duyguları. 

ASENA TUĞAL KİMDİR?

Tuğal, 1 Ocak 1984 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. 2000'den itibaren TGRT, Kanal D ve Show TV de haber muhabiri olarak çalıştı. Ardından Star TV ekranlarında 2006 Miss Turkey'de dördüncü güzel seçilen Asena Tuğal, Miss International yarışmasında "Miss Smile" ödülü kazandı. Spor alanında da başarısı olan oyuncunun, kürek sporunda uluslararası dereceleri bulunuyor. Tekvando sporunda siyah kuşaktır. Ve bu sayede ülkemizi Milli Takım kadrosuyla geçmiş yıllarda temsil etmiştir.

Boğaziçi Üniversitesi'nde ‘double major’ olarak eğitimini tamamlayan oyuncu, Matematik ve Fen Bilimleri fakültesinden aynı dönem içinde mezun olmuştur. Asena Tuğal 2008 yılında Akasya Durağı, 2009 yılında Ömre Bedel ve 2010 yılında da Öğretmen Kemal Filinta 2016'da Kertenkele: Yeniden Doğuş adlı dizilerde rol alan oyuncu 2019-2020 Afili Aşk'ta rol almıştır.

Asena Tuğal, 2018 yılından bu yana oyuncu Şahin Irmak ile evlidir. 

Magazin Haberleri Bülteni (17 Mayıs 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet