Geri Dön

Masumlar Apartmanı 24. bölüm full izle! Masumlar Apartmanı 25. yeni bölüm fragmanı yayımlandı mı?

Masumlar Apartmanı salı akşamı 24. son bölüm ile sevenleri karşısındaydı. Safiye ile Gülben, Han'ın beklenmeyen hareketi karşısında krize girerler. İnci ise Han konusunda henüz çözüme ulaşmış değildir. Fenomen dizi Masumlar Apartmanı 25. bölüm fragmanı da araştırılıyor. Peki, son bölümde neler oldu?

Masumlar Apartmanı 24. bölüm full izle! Masumlar Apartmanı 25. yeni bölüm fragmanı yayımlandı mı?

TRT1'in izleyeni ekran başına kitleyen dizisi Masumlar Apartmanı'nda Gülben ile Esat bölüme damga vurur. Öte yandan Neriman da zincirlerini kırmak için bir adım atar. Rekorlar kıran dizi salı akşamları büyük ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Masumlar Apartmanı son bölüm izlemek isteyenler ise sorgularını sürdürüyor. İşte, Masumlar Apartmanı hakkında detaylar...

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Han’ın çöp dairenin kapısını açışını korkuyla izleyen Safiye ve Gülben’i, büyük bir sürpriz beklemektedir. Gördükleri karşısında ikisinin de dünyası yıkılır. Safiye büyük bir krize girer. Han’ın sakinleştirme çabaları ise sonuçsuz kalır. İnci kafasında Han’a dair büyük sorularla eve döner, ancak ortalığı birbirine girmiş halde bulur. İsyan bayrağını çeken Neriman en çılgın maceralara hazırdır. Teras katında gizlice arkadaşlarını ağırlamak ister. Ancak gecenin bir vakti terasa çıkan dörtlüyü büyük bir tehlike beklemektedir. İnci’nin tavırlarından şüphelenen Han ise gözünü karartır ve hayatını kökten değiştirecek bir adım atar.

MASUMLAR APARTMANI 25. BÖLÜM FRAGMANI YAYIMLANDI MI?

Konusuyla dikkat çeken ve her bölümde izleyeni etkileyen Masumlar Apartmanı'nın 24. son bölümü seyircinin beğenisine sunuldu. Yeni bölüm fragmanı bekleniyor. Ancak Masumlar Apartmanı 25. yeni bölüm fragmanı yayımlanmadı. 

MASUMLAR APARTMANI 24. BÖLÜM FULL İZLE...

Şebnem Bozoklu: Yanlışlıkla birinin kapattığı vapura bindim galibaOyuncu Şebnem Bozoklu, Şeyma Subaşı'nı yaptığı Instagram paylaşımını ti'ye aldı. Bindiği vapurun videosunu çeken Bozoklu 'Yanlışlıkla birinin kapattığı vapura bindim galiba' notunu düştü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet