Geri Dön

Masumlar Apartmanı 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı...

TRT 1'in büyük beğeniyle izlenilen dizisi Masumlar Apartmanı 6. bölümüyle ekrana geldi. Dikkat çeken konusu ve güçlü oyuncu kadrosuyla büyük ilgi gören Masumlar Apartmanı yeni bölümde neler olacak? MAsumlar Apartmanı 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Masumlar Apartmanı 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı...

 Salı akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Masumlar Apartmanı 6. blöümüyle yayınlandı. Ardından yeni bölüm fragmanı için arayışa geçen izleyiciler, Masumlar Apartmanı 7. bölüm fragmanı aramasında bulunuyor.

MASUMLAR APARTMANI 7. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Masumlar Apartmanı 7. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandığında haberimizin içeriğinde yer vereceğiz.

MASUMLAR APARTMANI 6. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hikmet’in İnci ve Han’ın evlendiğini açıklaması Masumlar Apartmanı’nda deprem etkisi yaratır. Safiye’nin İnci’yle ilgili kurduğu kabuslar gerçek olur. Haluk elindeki evlilik kozunu Han’a karşı kullanarak içinde bulunduğu borç batağından kendini kurtarmaya çalışır. İnci Han’ın karanlık taraflarını gördükçe sevdiği adamın kim olduğunu sorgulamaya başlar.

Aynı okula gitmeye başlayan Neriman ve Ege arkadaşlığı tüm olumsuz şartlara rağmen ilerler. Han Uygar ve İnci’nin aynı radyoda çalışmalarını kabul etmiş gibi gözükse de asıl amacı farklıdır. Safiye içine düşen kurttan kurtulmak için Han’ın evliliğinin gerçekliğini araştırmaya karar verir. Safiye’nin yaptığı plan Gülben’in zor anlar yaşamasına sebep olur. Güvenli alanım dediği evinde onu kötü bir sürpriz beklemektedir.

Magazin Haberleri Bülteni (14 Ocak 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet