Geri Dön

Masumlar Apartmanı Ceylan kim oldu, gerçek adı nedir? Ceylan'ı oynayacak Aslıhan Gürbüz kimdir, nereli?

Masumlar Apartmanı dizisinde bir süredir Ceylan rüzgarı esiyor. Han'ın eski sevgilisi olduğu bilinen Ceylan'ın gelişi ailede de dengeleri değiştirdi. Ekrana henüz gelmeyen Ceylan ise izleyende merak uyandırmıştı ki Ceylan'ı oynayacak oyuncu belli oldu. Peki, Masumlar Apartmanı'nın Ceylan'ı Aslıhan Gürbüz nereli, evli mi?

Masumlar Apartmanı Ceylan kim oldu, gerçek adı nedir? Ceylan'ı oynayacak Aslıhan Gürbüz kimdir, nereli?

Aslıhan Gürbüz, TRT1'in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı'na Ceylan karakteri ile giriş yapıyor. Han ile bir dönem birlikte olan Ceylan'ın gidişi, genç adamı derin bir karanlığa gömmüştü, ta ki İnci çıkana kadar. Yeniden Han'ın hayatına giren Ceylan kimdir?

MASUMLAR APARTMANI CEYLAN KİM?

Han'ın yıllar önceki aşkı Ceylan, bir anda geri dönüş yapıyor. İnci'yi kaybetmiş olan Han ise allak bulak hale geliyor. Bir süredir, dizide Ceylan'a Özgü Namal veya Melisa Sözen isimlerinin hayat vereceği konuşulsa da canlandıracak oyuncu belli oldu. Birsen Altuntaş'ın haberine göre dizinin Ceylan'ı Aslıhan Gürbüz olacak.

ASLIHAN GÜRBÜZ KİMDİR?

Gürbüz, 16 Şubat 1983 tarihinde fabrikada memur olan Eskişehir Seyitgazili Turgut Gürbüz'ün kızı olarak İstanbul'da dünyaya geldi. Ayhan adında bir kardeşi vardır.

5,5 yaşında ailesiyle beraber İstanbul'dan İnegöl'e taşınan oyuncu ilk, orta ve lise öğrenimini burada tamamladı. Meslek lisesinde bilgisayarlı muhasebe okuduktan sonra Konya Selçuk Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro Bölümünden birincilikle mezun oldu.

Senaryosu Meral Okay tarafından yazılan Bir Bulut Olsam dizisiyle adını duyuran Gürbüz, Yahşi Cazibe dizisinde Azerbaycanlı "Cazibe Abbasova"'yı canlandırdı. Zeytin Tepesi dizisinde Deniz, Muhteşem Yüzyıl: Kösemde ise Halime Sultan karakterini canlandırdı. Ufak Tefek Cinayetler dizisinde başrol karakterlerinden "Merve Aksak"'ı canlandırdı.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber