Geri Dön

Masumlar Apartmanı nerede çekiliyor, hangi gün? Masumlar Apartmanı dizisi oyuncuları ve konusu...

Masumlar Apartmanı dizisi, Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından televizyon ekranlarına uyarlandı. Hikaye gerçek hikayelerden oluşturulmuştur. Dizinin başrollerinde Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Birkan Sokullu yer alıyor. Peki, Masumlar Apartmanı hangi gün yayımlanıyor, oyuncuları kimler?

Masumlar Apartmanı nerede çekiliyor, hangi gün? Masumlar Apartmanı dizisi oyuncuları ve konusu...

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı salı akşamları yeni bölümleri ile izleyici ile buluşuyor. Dizide dört kardeşin trajik hikayesi anlatılıyor. Gerçek hikayelerden esinlenilen Masumlar Apartmanı dizisinin yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı ve Çiğdem Bozali yürütüyor. İşte, Masumlar Apartmanı konusu ve oyuncu kadrosu...

MASUMLAR APARTMANI KONUSU

Gerçek bir hayat hikayesi olan “Masumlar Apartmanı“, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun içi” romanından esinlenerek ekrana geldi.
Safiye, Gülben, Han ve Neriman adındaki dört kardeşin babaları ile birlikteki hayatı anlatılıyor. Normalden çok farklı kardeşlerin zolru mücadelesi izleyeni ekrana kitliyor. 

MASUMLAR APARTMANI NEREDE ÇEKİLİYOR?

Dizi, Balat ve Beyoğlu’nda çekiliyor. Masumlar Apartmanı'nın çekildiği apartman ise Asmalı Mescit Mahallesi’ndeki Jurnal Sokak’ta yer alıyor.

MASUMLAR APARTMANI OYUNCULARI

Ezgi Mola - Safiye

Birkan Sokullu - Han

Merve Dizdar - Gülben

Gizem Katmer - Neriman

Tansel Öngel - Naci 

Esra Ruşan - Esra

Emir Özgen - Ege

Uğur Uzunel - Esat

Metin Coşkun - Hikmet

Atilla Şendil - Memduh

Meriç Özkaya - Bayram

Açelya Devrim Yılhan - Hasibe

Aslıhan Gürbüz - Ceylan

Melisa Şenolsun - Rüya

Selim Can Yalçın - Anıl

 

İzzet Yıldızhan: Hak etmediğim hakaretlere maruz kaldım!Konserlerinde giydikleri iddialı kostümlerle konuşulan Gülşen ve Hadise gibi ünlü isimler için "Külotla da çıkmasınlar bir zahmet!" sözleriyle eleştiri toplayan İzzet Yıldızhan isyan etti. Sosyal medya hesabından bir video yayınlayan ünlü türkücü, "Hak etmediğim hakaretlere maruz kaldım" dedi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber