Geri Dön

'Masumlar Apartmanı'nda olayların seyri değişiyor!

Gerçek hayatların, iç acıtan hikayelerinden uyarlanan, TRT 1 dizisi 'Masumlar Apartmanı', 21 Eylül Salı günü saat 20.00’de yeni bölümüyle ekranlara geliyor.

'Masumlar Apartmanı'nda olayların seyri değişiyor!

Başrollerini Ezgi Mola, Birkan Sokullu ve Merve Dizdar'ın paylaştığı, gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan 'Masumlar Apartmanı'nda bu hafta neler olacak? İşte yanıtı...

Yaşananlardan sonra Safiye, eve bir başkasının girmiş olduğu gerçeğiyle yüzleşir. Evdekileri Rüya’nın getirdiği mikroplardan korumak adına radikal bir önlem alır. Safiye çaresizlik içinde çırpınırken, ev halkı durumu düzeltmek için bu sefer farklı bir yol izler.

Masumlar Apartmanında olayların seyri değişiyor

Esat, Gülben’e sürpriz bir ziyaretçi getirir. Han ise yeniden kendi dünyasına saklanmayı seçer. Ancak artık otelden ayrılma vakti gelmiştir. Rüya sadece Han’ı değil, ailesini de yakından gözlemlemektedir. O sırada yaşanan bir gelişme, olayların seyrini değiştirir.

Seksenler dizisinin ünlü oyuncusu Kemal Kuruçay, hayatını kaybettiSeksenler dizisinde "Seyfi" karakterini canlandıran oyuncu Kemal Kuruçay, 59 yaşında hayatını kaybetti. Kültür ve Turizm Bakanlığının sosyal medya hesabında Kuruçay'ın vefat haberi, "Tiyatro ve sinemamızın sevilen ismi Kemal Kuruçay’ın vefatını derin bir üzüntüyle öğrendik. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesi ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz" ifadesiyle duyuruldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber