Geri Dön

'Masumlar Apartmanı'nda Sezen Aksu sürprizi

TRT 1'de yayınlanan 'Masumlar Apartmanı'nın 2 Şubat Salı akşamı yayınlanacak bölümünde, Sezen Aksu sürprizi yaşanacak.

'Masumlar Apartmanı'nda Sezen Aksu sürprizi

Sezen Aksu’nun 'Masumlar Apartmanı' için bestelediği ve seslendirdiği 'Affet' şarkısı, Naci ve Safiye’nin geçmiş günlerine döneceği sahnelerde izleyiciyle buluşacak.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?
İnci, eve girmiş, yepyeni bir maceraya ilk adımı atmıştır. Her ne kadar sağlam durmakta kararlı olsa da daha ilk günden yaşadıkları onu umutsuzluğa sürükler. Han, İnci’yi rahat ettirmek için elinden geleni yapar ancak Safiye’nin planları başkadır. Safiye, İnci’ye hayatı dar etmekle meşgulken Naci’den gelen bir sürpriz, bastırmaya çalıştığı duyguları tekrar canlandırır. Fakat Safiye direnmekte kararlıdır. Gülben evdeki dengeleri korumaya çalışırken, Hikmet’in kafa karışıklığı İnci ve Safiye arasında yeni bir kriz yaratır. Neriman ise Ege ve Gamze’nin birlikteliğinin acısını henüz atlatamamışken bir de Gamze’nin entrikalarıyla uğraşmak zorunda kalır ve sonunda patlar. Gülru’nun gitmeden önceki son hamlesi, Safiye’ye yıllar önce kapattığı bir kapıyı yeniden açtırır.

Senaryosunu Deniz Madaoğlu’nun kaleme aldığı, Çağrı Vila Lostuvalı’nın yönettiği 'Masumlar Apartmanı', TRT 1’de ekranlara geliyor.

Magazin Haberleri Bülteni (1 Mart 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet