Geri Dön

Mazhar Alanson’dan 'papağan' çıkışı!

İstanbul Üsküdar’da konser veren Mazhar Alanson, 'MasterChef Türkiye' yarışmasından diskalifiye edilen Murat Özdemir’in işkence ettiği papağanın ölmesine ilişkin, "Adam papağanı ezmiş, öldürmüş. Kaç gündür bu mesele. Genç, babayiğit çocuk şehit olmuş. Hamile karısı. Hayır o öyle sayfada geçiyor. Papağan öldü, bir haftadır konuşuluyor" dedi.

Mazhar Alanson’dan 'papağan' çıkışı!

Mazhar Alanson, Üsküdar Belediyesinin ev sahipliğinde Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’nde unutulmaz bir konser verdi. Alanson’u dinlemek isteyen hayranları salonu tıklım tıklım doldurdu.

Konsere Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen de katıldı. Ünlü sanatçı sevilen şarkılarını seslendirirken alkışlar hiç susmadı. 'Yandım Yandım', 'Sarı Laleler', 'Ah Bu Ben' gibi unutulmaz eserlerini seslendiren Alanson’a, Üsküdarlılar da eşlik etti.

"PAPAĞAN ÖLDÜ, BİR HAFTADIR KONUŞULUYOR"

Şarkıları arasında konuşan Alanson, Murat Özdemir tarafından işkence edilen ve daha sonra ölen papağan hakkında, "Adam papağanı ezmiş, öldürmüş. Kaç gündür bu mesele. Neler oluyor orada? Genç, babayiğit çocuk şehit olmuş, 6 aylık hamile karısı. Hayır, o öyle sayfada geçiyor. Papağan öldü, bir haftadır Türkiye konuşuyor, konuşuluyor" dedi.

Magazin Haberleri Bülteni (24 Şubat 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet