Geri Dön

Medcezir son bölümünde Yaman'a ne oldu?

Star Tv'nin fenomen dizisi Medcezir 54. son bölümü ile ekrana geldi. Dizide sarışınlıktan vazgeçen Serenay Sarıkaya, kısacık ve siyah saçlarıyla izleyicilerin karşısına çıktı. Ayrıca dizide Yaman'ın ameliyat masasında sağ salim kalkıp kalkamayacağı merak konusu olmuştu. Peki Yaman'a ne oldu? Öldü mü? Yaşıyor mu?

Medcezir son bölümünde Yaman'a ne oldu?

Ekranların fenomen dizisi Medcezir ekrana kilitledi. Cuma akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Medcezir son bölümde Yaman'ın vurulmasıyla herkes büyük üzüntü içerisine girmişti. Peki Yaman iyileşti mi? Medcezir 54.son bölüm detayları haberimizde...En beğenilen sarışın yıldızların başında gelen Serenay Sarıkaya, MedCezir dizisinin yeni bölümünde ilk kez esmer haliyle seyirci karşısına çıktı. Medcezir dizisinin güzel yıldızı Serenay Sarıkaya yeni imajıyla çok konuşuluyor. Sarışın güzeller arasında yer alan Serenay Sarıkaya esmer oldu. Saçlarını kısaltan ve siyah yapan güzel oyuncu yeni imajıyla çok farklı oldu.

Dizide ağır yara alan Yaman (Çağatay Ulusoy) ameliyathanede yaşam mücadelesi verirken Sarıkaya’nın canlandırdığı Mira karakteri farklı görünümüyle dikkat çekecek.

Serenay Sarıkay kimdir?

Serenay Sarıkaya 1 Temmuz 1991, Ankara doğumlu, Türk oyuncu, 2010 Türkiye Güzellik Kraliçesi Yarışması ikincisi ve profesyonel model seslendirme sanatçısı. Antalya Saime Salih Konca Lisesi'nden mezun olmuştur.

2008 yılında 16 yaşındayken Plajda ve Şaşkın adlı sinema filmlerinde rol almıştır. Aynı yıl Peri Masalı ve Limon Ağacı dizilerinde başrol oynamıştır. Oyunculuk eğitimi almıştır. İlk çıkışını Adanalı dizisiyle yapmış ve oradaki Sofia karakteri ile tanınmıştır. Daha sonra Miss Turkey 2010'da 2. olmuş ve Çek Cumhuriyeti'nde düzenlenen Avrupa Gençler Güzellik Yarışması'nda Türkiye'yi temsil etmiştir. Yarışmada dördüncü olmuş, ayrıca Jüri Özel Ödülünü almıştır.[kaynak belirtilmeli] Lale Devri dizisinde Yeşim karakterini gerçekleştirmiştir. Sarıkaya, halen Medcezir adlı televizyon dizisinde Mira karakterini canlandırmaktadır.

Diziler
Medcezir (Mira Beylice) (2013-günümüz)
Lale Devri (Yeşim Taşkıran) (2010-2012)
Adanalı (Sofia) (2008-2010)
Peri Masalı (Talya) (2008)
Limon Ağacı (Peri) (2008)

Filmografi
Şaşkın (Itır) 2006
Behzat Ç. Ankara Yanıyor (Melisa) (2013)
Plajda (Aslı) (2008)
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin (2010) - seslendirme

Medcezir son bölümünde Yamana ne oldu

Son bölümünde Yaman kurtuldu mu?

Yaman Selim'i kurtarmak için, hayatını ortaya koyar. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılır. Mira durumu öğrendiğinde artık Yaman'dan başka her şey anlamsızdır. Yaşamın kıyısında geçen saatler günler, bu aşkı daha da güçlendirecektir.

Yaman'ın yaşam mücadelesi verdiği günlerde, Nadir Baktıroğlu yeni senaryosunu devreye sokmuş, özgürlüğe açılan kapıyı sonuna kadar açmıştır. Dışarı çıktığında artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Yaman'ın durumu ciddiyetini korurken Selim de yanından hiç ayrılmaz. Yaman ona sevgisini, canını ortaya koyarak ispatlamıştır.

Arafta geçen günlerde Yaman da Tozluderenin tozuyla Altınkoy’a savrulmasının gerçekten büyük bir şans olduğunu anlayacaktır. Mira'ya olan aşkı Yaman'ın mucizesidir. Mira ise bu sene yeni yıla Yaman'la birlikte girmek için dualar eder... Yılbaşı gecesi herkesi büyük bir sürpriz beklemektedir, bu sürpriz hayatları değiştirir.

MEDCEZİR SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Medcezir 54. Bölüm fragmanı

MEDCEZİR 54. BÖLÜM 2. VE 3. FRAGMAN

Magazin Haberleri Bülteni (4 Aralık 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet