Geri Dön

Mehmet Ali Erbil: Çarkıfelek'i özlüyorum

Mehmet Ali Erbil, önceki gün Etiler'de görüntülendi. 'Z' kuşağına ulaşmak için yeni bir projesi olduğunu söyleyen Erbil, arasındaki buzları yeni erittiği yakın arkadaşı Seda Sayan'a takılmadan edemedi.

Mehmet Ali Erbil: Çarkıfelek'i özlüyorum

'Karpuz' isimli şarkısı ile popüler olan Ece Ronay, geçtiğimiz aylarda klibinde oynayan şovmen Mehmet Ali Erbil hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na "taciz" ve "hakaret" sebebiyle suç duyurusunda bulunmuştu.

64 yaşındaki Mehmet Ali Erbil, başlatılan soruşturma kapsamında Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’na gelerek, ‘şüpheli’ sıfatıyla ifade vermişti.

"TACİZ ETMEDİM"
Adliyeye tekerlekli sandalyeyle gelen Erbil'in ifadesinde, “Ece Hanım sürekli dekolteli kıyafet giyerek beni arıyordu. Ben kendisine kardeşim diye hitap ettim. Hiçbir şekilde taciz etmedim” dediği iddia edildi.

Mehmet Ali Erbil: Çarkıfeleki özlüyorum

ECE RONAY SESSİZLİĞİNİ BOZDU
Erbil'in ifadesinin medyaya yansımasının ardından Ece Ronay suskunluğunu bozdu. 2.Sayfa programına telefonla bağlanan Ronay, iddiaları yalanladı. Davasının sonuna kadar arkasında olduğunu belirten Ronay şunları söyledi:

"Normalde ayakta programlar sundu Mehmet Ali Bey, adliyeye o şekilde gitmesi çok komik görünüyordu, bir acındırma sezdim orada. Mehmet Ali Erbil şu anda şüpheli sıfatıyla ifade verdi ve yargılanıyor."

"BU SÖYLEDİĞİ KORKUNÇ"
Ronay, sözlerine; "Ben onu hiçbir zaman dekolte giyip aramadım. Bilir kişilerin bunu incelenmesini de söyledim. Dekolteli aramadım ki aramış dahi olsam onun beni taciz etmesini meşrulaştırmaz. Kendi kızı benden 3 kat 5 kat dekolte giyiyor. Bu tarz bir şey söylemesi gerçekten çok korkunç" diye devam etti ve ekledi:

"BEN TERBİYESİZLİK YAPMADIM"
"Mehmet Ali Bey’in son çırpınışları olduğunu düşünüyorum. Bu konudan yırtamayacak. Başlarda ‘kardeşim’ dedi. Klip çekildikten sonra artık o kardeşlik bir anda ‘birlikte uyumak’ istemeye, evine davet etmeye dönüştü. Sizin programa katıldıktan sonra avukatı bizi aradı, uzlaşmaya gitmek istedi. Ben de yardım şartı koydum, onlara herhalde fazla geldi ki kabul etmediler. Süreç şu anda yargıda ben geri adım atmayı düşünmüyorum. Mehmet Ali beye karşı hiçbir terbiyesizlik yapmadım."

Mehmet Ali Erbil: Çarkıfeleki özlüyorum

ŞİKAYETİNİ GERİ ÇEKME ŞARTINI AÇIKLADI
Geçtiğimiz aylarda 'Katarsis' programında bu konuyla ilgili konuşan Ece Ronay, Erbil hakkındaki şikayetini geri çekme şartını anlatmıştı. Fenomen isim, "Eğer herhangi bir çocuk yurduna kütüphane yapmayı kabul ederseniz ben bu olayı daha fazla büyütmeyeceğim, hatta şikâyetimi geri çekeceğim’ dedim. Ama bana maddi tazminat davası açtılar" diye konuşmuştu.

İFTAR İÇİN ARKADAŞLARIYLA BULUŞTU
Mehmet Ali Erbil, önceki gün Etiler'de bulunan dönercide iftar için arkadaşlarıyla bir araya geldi. Mekan çıkışında gazetecilerle tatlı bir sohbette bulunan ünlü şovmenin sağlık durumu 'maşallah' dedirtti. Kameralar karşısına geçen Erbil, yeni bir proje hazırlığında olduğunu ve bir YouTube kanalı açmayı düşündüğünü söyledi.

"Z KUŞAĞINA ULAŞACAĞIM"
Ünlü şovmen, "Z kuşağına ulaşmak için bu projeyi gerçekleştireceğim. Konuklu olacak, her hafta bir konuk ile söyleşi yapacağız" sözlerinden sonra gazetecilerin ‘Çarkıfeleği özlüyor musunuz?’ sorusuna, ‘"Evet ben de çok özlüyorum. İnsanlar oruçlarını açtıktan sonraÇarkıfelek'i izlemek için ekran başına geçerdi, bir klasikti. Şimdi her şey değişti. İzleyiciler, televizyon programları değişti, her şey farklı oldu’’ yanıtını verdi.

Son olarak yakın arkadaşı olan Seda Sayan’ın Prag’ta evleneceği yönündeki sorularına Erbil, ’"Nereden bulmuş orayı’" şeklinde espri yaparak evinin yolunu tuttu.

Mehmet Ali Erbil: Çarkıfeleki özlüyorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber