Cadde Mehmet Ali Erbil 6. kez nikâh masasına mı oturuyor? İddiaları güçlendiren paylaşım

Mehmet Ali Erbil 6. kez nikâh masasına mı oturuyor? İddiaları güçlendiren paylaşım

22.09.2023 - 10:50 | Son Güncellenme:

Klibinde rol aldığı sosyal medya fenomeni Ece Ronay Bilir'i 'taciz' ve 'tehdit' ettiği iddiasıyla yargılanıp, adli para ve 4 ay 15 gün hapis cezasına çarptırılan Mehmet Ali Erbil'in, genç bir kadınla nikâh masasına oturacağı iddia edildi. Ünlü şovmenden konuyla ilgili açıklama gelmezken; aşk yaşadığı öne sürülen Gülseren Ceylan ile paylaşım yapması iddiaları güçlendirdi.

Mehmet Ali Erbil 6. kez nikâh masasına mı oturuyor İddiaları güçlendiren paylaşım

Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz aylarda katıldığı bir programda yaptığı; "Allah'ıma şükür. Cinsel anlamda sağlıklı bir erkeğim. Andropoza girmedim, benim cinselliğim devam ediyor" açıklamasıyla tepki çekmişti.

Haberin Devamı

Daha sonra Etiler'de görüntülenen 66 yaşındaki Erbil, bu açıklamasıyla ilgili şu ifadeleri kullanmıştı:

Sürekli üstümde bir algı yapılıyor ve dediklerim yalnış anlaşılıyor. Diken üstündeyim bildiğin. Benim söylediğim sadece andropoza girmediğimdi affedersiniz. Hatta sonra dediler ki; '20 yaşındaki kadınla beraber olabilirim'. Tabii ki öyle bir şey söylemedim. Mehmet Ali Erbil'den böyle malzeme çıkıyor diye vur abalıya durumu var.

Mehmet Ali Erbil 6. kez nikâh masasına mı oturuyor İddiaları güçlendiren paylaşım

'ALTINCI KEZ EVLENECEK' İDDİASI!

Tüm bunların arından daha önce Muhsine Şehnaz Kamiloğlu'yla iki defa, Nergis Kumbasar, Sedef Altuntaş ve Tuğba Coşkun'la da bir defa olmak üzere toplam beş evlilik yapan Mehmet Ali Erbil'in, 24 yaşındaki bir kadınla aşk yaşadığı ve ikilinin yakında nikah masasına oturacağı iddia edildi.

PAYLAŞIM YAPTI!

Ünlü şovmen, kızı Yasmin Erbil'den 3 yaş küçük olan ve Almanya'dan gelen Gülseren Ceylan ile ilgili sessizliğini korusa da; Instagram hesabından genç kadınla paylaştığı bir fotoğraf aşk iddialarını güçlendirdi.

Mehmet Ali Erbil 6. kez nikâh masasına mı oturuyor İddiaları güçlendiren paylaşım

"TORUNUN YAŞINDA"

Sosyal medya kullanıcıları, Mehmet Ali Erbil ile Gülseren Ceylan'ın evleneceği yönündeki iddialarla ilgili birçok yorum yaptı.

Haberin Devamı

- Kızın yaşında, hatta onu geçtim torunun yaşında.
- Yaşlandı, hasta da. Kendine bakacak birini bulmuş, evlenmek istiyor, normal.
- Ben daha bir kere evlenemedim.
- Mehmet Ali Erbil'in psikolojik sorunları var.