Geri Dön

Hadise'nin eşi Mehmet Dinçerler kimdir ne iş yapıyor? Mehmet Dinçerler aslen nereli kaç yaşında?

Bir süredir Hadise ile aşk yaşayan ve geçtiğimiz günlerde Şarkıcı Hadise'ye evlenme teklifi eden Mehmet Dinçerler'in hayatı ve kariyeri hakkında bilgiler merak ediliyor. Cumartesi günü Çırağan Sarayı'nda evlenen Hadise ve Mehmet Dinçerler çifti düğünün ardından balayına gitti. Peki Hadise'nin eşi Mehmet Dinçerler kimdir?

Hadise'nin eşi Mehmet Dinçerler kimdir ne iş yapıyor? Mehmet Dinçerler aslen nereli kaç yaşında?

Mehmet Dinçerler kimdir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Şarkıcı Hadise ile bir süredir aşk yaşayan ve geçtiğimiz günlerde Hadise'ye evlenme teklifi eden Mehmet Dinçerler, Hadise ile Çırağan Sarayı'nda evlendi. Çift düğünlerinin ardından balayına gitti. İkilinin mutlu halleri ve sosyal medya paylaşımları takipçileri tarafından büyük beğeni almaya devam ediyor. Peki Mehmet Dinçerler kimdir?

MEHMET DİNÇERLER KİMDİR?

Mehmet Dinçerler, Türkiye'de pek çok ilde ağı bulunan zincir gıda merkezi Hacı Sayid'in kurucusudur. Türkiye’de Hacı Sayid’in ikinci kuşak ismi olan Mehmet Dinçerler, Hacı Sayid Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Dinçerler’in oğludur. 1988 yılında dünyaya gelen Mehmet Dinçerler, ünlü kahve markasının Türkiye CEO’sudur.

Hadisenin eşi Mehmet Dinçerler kimdir ne iş yapıyor Mehmet Dinçerler aslen nereli kaç yaşında

Baklavada tanınmış bir marka olan Hacı Sayid’in kurucusu Burhan Dinçerler, Gloria Jean's Coffees'in isim haklarını 2012 yılında satın aldı ve markayı oğlu Mehmet Dinçerler'e teslim etti. Türkiye'de yıllar önce yok olmaya yüz tutan kahve zincirini alıp yeniden canlandıran Mehmet Dinçerler, kısa süre içinde 65 şubeyle markayı yeniden piyasada tutmayı başarmıştır.

Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber