Geri Dön

Melike Öcalan geri dönüyor

Henüz 12 yaşında çocuk defileleri sunarak, "Türkiye'nin en genç sunucusu" olan Melike Öcalan, beş yıl önce ekranlara ara verme kararı almıştı. Bodrum'a yerleşen Öcalan, ürettiği yeni projelerle "Ekranlara dönmeye hazırım" mesajı verdi.

Melike Öcalan geri dönüyor

Kendisine ve ailesine vakit ayırmak için ekranlardan uzaklaşan Melike Öcalan, uzu süre annesi ve kardeşiyle yaşadı. Koronavirüs pandemisinde Bodrum'daki evine yerleşen sunucu, bu dönemde televizyon için yeni projeler üretirken, gelecekte yazacağı kitabının da taslağını hazırladı.

Bodrum Bardakçı Koyu'ndaki evinde yeni dostluklara imza atan sunucu, Azka Otel'de konaklayan eski dostu İzel'le iyi bir ikili oldu. Günlerinin çoğunu otelin bahçesinde geçiren ikili, önceki gün fotoğraf çekimi için objektif karşısına geçti. İzel ve Melike Öcalan, yakın zamanda çok iyi işlere imza atacaklarını söyledi.

"NE KADAR HASRET KALMIŞIZ"
Ünlü sunucu, "Meğer ne kadar hasretmişiz aynı sektörden fikir alışverişi yapabileceğimiz dostluklara. 2021 yazı bize birbirine çok faydalı bir dostluğun anahtarını hediye etti" dedi.

Emre Aşık şikayetçi olarak dinlendi: Mesajda beni öldüreceği yazıyorduDüzce'de eski milli futbolcu Emre Aşık'ı öldürmeyi planladıkları iddiasıyla eski eşi Yağmur Sarnıç'ın da aralarında bulunduğu 3 sanığın yargılandığı davada Emre Aşık, talimatla Anadolu Adliyesi'nde ifade verdi. Aşık ifadesinde sanık Erdi Sungur'un avukatına ulaştığını, Baycan Şentürk'ün ikinci tetikçi olarak yer aldığını ve kendisini öldüreceklerine dair mesajlar olduğunu söyledi. Anadolu 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde gerçekleşen talimat duruşmasına şikayetçi Emre Aşık ile avukatları Funda Sadıkahmet ve Hasan Tahsin Cevizoğlu katıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber