Geri Dön

Melis İşiten-Sergen Deveci aşkı bitti!

2014 yılında evlendiği Uraz Kaygılaroğlu ile 2019’da boşanan Melis İşiten, bir süredir komedyen Sergen Deveci ile aşk yaşıyordu. Son olarak 'Maraşlı' dizisiyle seyircinin karşısına çıkan oyuncu ile Deveci'nin ayrıldığı öğrenildi.

Melis İşiten-Sergen Deveci aşkı bitti!

Uraz Kaygılaroğlu ile beş yıllık evliliği 2019'da biten Melis İşiten, geçtiğimiz aylarda aşk orucunu bozmuş ve komedyen Sergen Deveci ile bir ilişkiye başlamıştı.

tv100'ün haberine göre; sessiz sedasız devam eden beraberlikleri gündeme geldikten sonra peş peşe krizler yaşadıkları belirtilen Melis İşiten ile Sergen Deveci, geçtiğimiz haftalarda ayrıldı.

İşiten ve Deveci, arkadaş kalmaya karar verdi. İkilinin geçtiğimiz yaz çekilen tatil pozlarıyla ilişkileri ortaya çıkmıştı.

'Yargı'nın Eren Komiser'i Uğur Aslan türkü söyledi! Sosyal medyada gündem olduKanal D ekranlarında yayınlanan 'Şarkılar Bizi Söyler'in bu haftaki konuklarının arasında yer alan Uğur Aslan, söylediği türkülerle hem program sunucuları Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici'yi mest etti hem de mimik ve hareketleriyle sosyal medyada viral oldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber