Geri Dön

Melisa Şenolsun: 14 Şubat önemsiz bir gün

Oyuncu Melisa Şensolun, geçtiğimiz temmuz ayında Umut Evirgen ile yeni bir aşka yelken aşmıştı. Oyuncu, önceki gün Rumelihisarı'nda evine komşu bir markete gitti.

Melisa Şenolsun: 14 Şubat önemsiz bir gün

İşletmeci Umut Evirgen ile aşk yaşayan Melisa Şenolsun, alışveriş yaptığı market çıkışında objektifleri karşısında görünce şaşkınlık yaşadı.

Posta'da yer alan habere göre; "14 Şubat Sevgiler Günü için özel bir planınız, sürpriziniz var mı?" sorusuna güzel oyuncu, "Hayır hiçbir plan yapmadım. Benim için 14 Şubat önemsiz bir gün" yanıtını verdi.

Melisa Şenolsun: 14 Şubat önemsiz bir gün

GÜLÜMSETEN 'EVLİLİK' SORUSU
Ünlü çift, geçtiğimiz aylarda Rumelihisarı’ndaki bir balıkçıdan çıkarken görüntülendi. Melisa Şenolsun, “Evlilik yolunda ilk adımı attığınız, sevgilinizin evine yerleştiğiniz söyleniyor, doğru mu?” sorusunu gülümseyerek yanıtsız bırakmıştı.

Musa Eroğlu'nun 55 yıllık eşi son yolculuğuna uğurlandıTürk Halk Müziği sanatçısı Musa Eroğlu'nun eşi, 72 yaşındaki Fatma Eroğlu, memleketi Mersin'de düzenlenen törenle toprağa verildi. Usta sanatçının, 55 yıllık hayat arkadaşına son bakışı yürekleri yaktı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber