Geri Dön

Melisa Sözen'den Harun Tekin'e: İyi ki doğdun sevgilim

Oyuncu Melisa Sözen, uzun süredir aşk yaşadığı müzisyen Harun Tekin'in 44'üncü yaşını kutladı. Tekin'in çocukluk fotoğrafını takipçileriyle paylaşan Sözen, "İyi ki doğdun sevgilim, seni çok seviyorum" ifadelerini kullandı.

Melisa Sözen'den Harun Tekin'e: İyi ki doğdun sevgilim

Müzisyen Harun Tekin ile uzun bir süredir aşk yaşayan oyuncu Melisa Sözen, önceki gün sevgilisinin doğum gününe özel bir paylaşımda bulundu.

"SENİ ÇOK SEVİYORUM"
Tekin'in çocukluk fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınlayan Sözen, ünlü şarkıcının 44. yaşını, "İyi ki doğdun sevgilim, seni çok seviyorum" sözleriyle kutladı.

Harun Tekin de Melisa Sözen'in paylaşımına, "Çok şanslıyım" sözleriyle karşılık verdi. Oyuncunun paylaşımına; Didem Balçın, Evrim Doğan, Ferhan Şensoy, İdil Fırat, Burcu Kara ve Şebnem Bozoklu gibi ünlü isimler yorum yaptı.

Melisa Sözenden Harun Tekine: İyi ki doğdun sevgilim

'EVLİLİK' SORULARINA YANIT
Melisa Sözen, geçtiğimiz haftalarda muhabirlerin 'evlilik' sorularına yanıt vermişti. Sözen, "Biz çok mutluyuz böyle. Her şey yolunda gidiyor. Sizler doğal olarak soruyorsunuz ama biz şu an için böyle mutluyuz. İnsanlar evliyken de mutludur, evli değilken de mutludur. İki insanın ne kadar anlaştığı ve birlikteyken ne kadar huzurlu olduklarıyla alakalıdır bence" şeklinde konuşmuştu.

Ece Seçkin sözünü tuttu! Gelinliklerden birini dün akşam hediye ettiDört yıldır birlikte olduğu pilot Çağrı Terlemez ile 15 Eylül'de nikah masasına oturan Ece Seçkin, gelinliklerini hayranlarına hediye edeceğini düğününden önce açıklamıştı. Sözünü tutan ünlü şarkıcı, gelinliklerinden ilkini dün akşam İzmir konserinin ardından hayranına armağan etti. Şarkıcı, bu anları sosyal medya hesabından da yayınladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber