Geri Dön

'Meltem ve Haluk’un arasına ilk defa bir kadın girmeye çalıştı'

‘Seksenler’in 'Funda’sı Gülin İyigün, bugünlerde ‘Çocuklar Duymasın’da 'Tutku' karakterini canlandırıyor. Rolü gereği bambaşka bir imaja bürünen İyigün, "Dizinin hayranları, Meltem ve Haluk aşkına sahip çıktı ve bana çok öfkelendi" diyor.

'Meltem ve Haluk’un arasına ilk defa bir kadın girmeye çalıştı'

Gülin İyigün'ün, Sözcü Gazetesi'ne verdiği röportaj şöyle:

– Rol aldığınız son iki projede çok farklı karakterleri canlandırıyorsunuz. Bu durum seni zorladı mı?
Bu tür fırsatların mesleki anlamda gelişebilmek için önemli olduğuna inanıyorum.

– Dizinin takipçileri Haluk'u baştan çıkarmaya çalışmana nasıl tepki verdi?
Dizi 17 yıldır devam ediyor ve herkes tarafından çok seviliyor. Bugüne kadar ilk defa Meltem ve Haluk'un arasına bir kadın girmeye çalıştı. İzleyiciler Meltem ve Haluk aşkına sahip çıktılar ve bana çok öfkelendiler. İzleyiciler bu olayı sanki gerçek hayatta yaşanıyormuş gibi duygusal ve öfkeli.

– Reytingleri düşüşe geçen ‘Çocuklar Duymasın' dizisini kimilerine göre Tutku karakteri kurtardı. Bu tür yorumlara ne diyorsun?
Çocuklar Duymasın’ çok güçlü bir ekipten oluşuyor ve sadık bir izleyici kitlesine sahip. Yapımcımız Birol Güven, bu yıl Tutku karakterinin dizinin bir parçası olmasına karar verince ben de hikayeye en doğru şekilde hizmet etmeye çalıştım.

– Rolün gereği saçlarını kısacık kestirip sarıya boyadın.
Tutku, Haluk ve çevresinin hayatına Alev olarak geri dönüyor. Bunun için de Haluk'un oğlu Havuç'la arkadaş olmayı seçti. Haluk'u kazanmak için neler yapacağını hep birlikte göreceğiz.

Merve Boluğur sezonu açtı!Tatil sezonunu açan oyuncu Merve Boluğur, kendisini Ege'ye attı ve buradan yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çekti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber