Geri Dön

Memleketine giden Mabel Matiz’in annesiyle olan benzerliği şaşırttı

Sevilen şarkıcı Mabel Matiz, annesini ziyaret etmek için memleketinin yolunu tuttu. Mabel Matiz, Instagram hesabından annesi Maya Karaca ile fotoğraflarını paylaştı. Ünlü şarkıcının fotoğraflarına hayranları beğeni yağdırdı.

Memleketine giden Mabel Matiz’in annesiyle olan benzerliği şaşırttı

Mabel Matiz, memleketi Mersin’e gitti. Ziyarete gittiği annesi Maya Karaca ile fotoğrafını yayınlayan Matiz'in annesine olan benzerliği hayrete düşürdü.

Asıl adı Fatih Karaca olan şarkıcı Mabel Matiz, 2018 yılında yayınladığı albümüne adını verdiği annesi Maya ile bir araya geldi.

BENZERLİKLERİ ŞAŞIRTTI
Bir dizi fotoğraf paylaşan Matiz, ilk sıraya annesiyle birlikte çekilen karesini koydu. Matiz'in annesine olan benzerliği dikkat çekti. İkilinin mutlu fotoğraf karesi aralarında ünlü isimlerin de yer aldığı çok sayıda kişi tarafından beğenildi.

Memleketine giden Mabel Matiz’in annesiyle olan benzerliği şaşırttı

Nilgün Belgün: Son eşim beni arkadaşımla aldattı!teve2’de; sunuculuğunu, Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner’in yaptığı, hafta içi her gün saat 11.00’de canlı yayınla ekrana gelen 'teve2 Magazin Masası' programına Nilgün Belgün katıldı. İlk evliliğini 19 yaşında yapan usta oyuncu, üçüncü evliliğine dair çok konuşulacak bir açıklamada bulundu. İşte detaylar...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber