Geri Dön

Dicle yol ayrımında! Menajerimi Ara 14. yeni bölüm fragmanı... 13. son bölümde neler oldu?

Menajerimi Ara 13. bölüm dün akşam ekranlara geldi. Dizinin son bölümünde Emir ve Barış arasında yaşananlar artık herkesi geri dönülmez bir şekilde etkiledi. Barış bütün duygularını Dicle ile paylaşacağı büyük bir yüzleşme yaşadı. Dizinin son bölümünün ardından 14. bölüm fragmanı da yayınlandı.

Dicle yol ayrımında! Menajerimi Ara 14. yeni bölüm fragmanı... 13. son bölümde neler oldu?

Her pazar ekrana gelen Menajerimi Ara'nın 13. bölümü dün akşam seyircisiyle buluştu. Son bölümde Serkan’ın dönüşünün altındaki gizli gerçeği henüz bilmeyen Ego Ajans menajerleri; Barış, Emir, Beren ve İrem Derici’nin konuk olacağı İbo Show programı için hazırlıklara başlar. Feris ve Kıraç, çıkabilecek bütün gerginlikleri önlemek adına ellerinden geleni yaparken, İrem Derici’nin başına gelen talihsiz olay Dicle’yi zor bir durumda bırakır. Emir ve Barış arasında yaşananlar artık herkesi geri dönülmez bir şekilde etkilerken, Barış bütün duygularını Dicle ile paylaşacağı büyük bir yüzleşme yaşar. Serkan ve Beren’in sürpriz iş birliği İbo Show öncesi her şeyi daha da içinden çıkılmaz bir hale getirir. Feris’in Dicle'yle ilgili öğreneceği gerçekler ise Dicle’yi şoke edecektir.

YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Feris'in sözlerinin ardından ajansla koğuş yaşayan Dicle, mükemmel bir iş teklifi alıyor. Şimdi Dicle'nin bu teklifi kabul edip etmeyeceği merak ediliyor.

İbrahim Büyükak, Murat Dalkılıç'ı tiye aldıŞarkıcı Murat Dalkılıç, sosyal medya hesabından dans ettiği anları takipçileriyle paylaşmıştı. Oyuncu İbrahim Büyükak, yakın arkadaşının dansını taklit etti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet