Geri Dön

Mert Öcal'dan 'Survivor All Star' açıklaması

Son olarak 'Survivor 2020' yarışmasında mücadele eden oyuncu Mert Öcal, önceki gün İstinyePark'da objektiflere takıldı. Öcal, yaklaşık yarım saatte alışveriş turunu tamamladı.

Mert Öcal'dan 'Survivor All Star' açıklaması

Objektiflere poz verdikten sonra muhabirlerle ayaküstü sohbet eden Mert Öcal, yeni sezonda yapılması planlanan 'Survivor All Star' yarışmasına katılıp katılmayacağı sorulunca, "O daha belli değil, karar vermek zor ama gitme ihtimalim var" yanıtını verdi.

TİCARETE ATILIYOR
Eylül ayında spor giyim firması kuracağını açıklayan oyuncu, "Dünya çapında olacak kaliteli bir spor giyim markası kuruyorum. Eylül ayı gibi satışlara başlayacağız. Şu an onun heyecanını yaşıyorum" dedi.

Kısa süren sohbetin ardından muhabirlere teşekkür eden Mert Öcal, aracına binerek AVM'den ayrıldı.

Selin Şekerci ve Enis Arıkan'dan Hadise'nin videosuna göndermeSelin Şekerci ve Enis Arıkan, Hadise ve Mehmet Dinçerler'in evlilik videosuyla ilgili eğlenceli bir paylaşım yaptı. Çok konuşulan evlilik videosunda Hadise'nin sevgilisine sarılıp sırtını sıvazlarken çekim yapması gündem olmuştu. Selin Şekerci ve Enis Arıkan o anları canlandırdı. Seray Sever'den Eda Ece'ye pek çok ünlü bu videoyu yorum yaptı. Hadise ise bu videoyu paylaşarak kalp emojisi koydu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber