Cadde Merve Boluğur son pozuyla Britney Spears'a benzetildi!

Merve Boluğur son pozuyla Britney Spears'a benzetildi!

29.11.2023 - 08:40 | Son Güncellenme:

35 yaşındaki Merve Boluğur oyunculuğundan çok hayatına dair yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiriyor. Uzun süredir ekranlardan uzak olan oyuncu, şortlu aynı pozunu paylaşınca Britney Spears yorumları gecikmedi.

Merve Boluğur son pozuyla Britney Spearsa benzetildi

2015–2017 yılları arasında popçu Murat Dalkılıç'la evlilik yaşayan Merve Boluğur, Temmuz 2022'de yeni bir aşka yelken açmış, sık sık 'Kocam' notunu düştüğü paylaşımlar yaptığı DJ Mert Aydın ile nikâh masasına oturmuştu. Ancak ünlü oyuncunun mutluluğu kısa sürmüştü.

Haberin Devamı

2 Ekim 2022'de Fuat Paşa Yalısı’nda dünyaevine girip, 23 Kasım 2022'de boşanan çift, ayrılıktan sonra birkaç kez birlikte görüntülense de; ilişkilerine ikinci şansı verdikleri iddiasını yalanlamıştı.

Merve Boluğur son pozuyla Britney Spearsa benzetildi

AYNA POZU DİKKAT ÇEKTİ

Sosyal medya paylaşımlarıyla her zaman göz önünde olan oyuncu sık sık garip hallerini paylaşıyor. Uzun süredir ekranda olmasa da adından her zaman söz ettiren Boluğur son olarak şortu ve üstsüz olduğu düşünülen haliyle poz verdi.

Merve Boluğur son pozuyla Britney Spearsa benzetildi

BRITNEY SPEARS'A BENZETİLDİ

Sık sık bu tarz pozlar veren Merve Boluğur'u görenler Britney Spears'a benzetti. Bir süredir sosyal medyada müstehcen hallerini paylaşan Britney Spears çocukları tarafından da çıplak pozları yüzünden tepki görmüştü.

Merve Boluğur son pozuyla Britney Spearsa benzetildi

"BRITNEY'E BAĞLAMANDAN KORKUYORDUM"

Haberin Devamı

Merve Boluğur'un son pozuna ise "Britney'a bağlamandan korkuyordum üstüne foto geldi" şeklinde yorumlar geldi.

 

 

 

 

 

 

 

Yazarlar