Geri Dön

Merve Boluğur'un sarı peruğu beğenilmedi

Sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Merve Boluğur, takipçilerini yine şaşırtmayı başardı. Oyuncunun son paylaşımına takipçilerinden rest geldi: Merve kendine gel!

Merve Boluğur'un sarı peruğu beğenilmedi

Eşi Murat Dalkılıç ile yollarını ayırdıktan sonra ne özel hayatında ne de oyunculuk kariyerinde aradığını bulamayan Merve Boluğur sosyal medyadaki paylaşımıyla yine takipçilerini şaşırttı.

"SAKIN YAPMA"

Sarı peruk takarak takipçilerinin nabzını yoklayan Merve Boluğur’a “Sakın yapma”, “Merve kendine gel” şeklinde yorumlar yağdı.

Merve Boluğurun sarı peruğu beğenilmedi

"SOKAĞA BU KADAR SEKSİ ÇIKMAZSIN"
Sanat yönetmeni Burak Dayı ile sürpriz ilişkisini altı ay önce bitiren ünlü oyuncu, iki haftadır birlikte olduğu Meriç Kırdan'la yeni bir fotoğrafını yayınladı. Boluğur, göğüs dekoltesi olan kareye, "Sokağa bu kadar seksi çıkmazsın" notunu düşerek, işletmecinin kıskançlık yaptığı imasında bulundu.

Merve Boluğurun sarı peruğu beğenilmedi

Ece Seçkin sözünü tuttu! Gelinliklerden birini dün akşam hediye ettiDört yıldır birlikte olduğu pilot Çağrı Terlemez ile 15 Eylül'de nikah masasına oturan Ece Seçkin, gelinliklerini hayranlarına hediye edeceğini düğününden önce açıklamıştı. Sözünü tutan ünlü şarkıcı, gelinliklerinden ilkini dün akşam İzmir konserinin ardından hayranına armağan etti. Şarkıcı, bu anları sosyal medya hesabından da yayınladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber