Geri Dön

Merve Oflaz'ın 8 Mart heyecanı

'Arka Sokaklar' dizisinin güzel oyuncusu Merve Oflaz, önceki gün City's AVM'de görüntülendi.

Merve Oflaz'ın 8 Mart heyecanı

Merve Oflaz, 8 Mart Kadınlar Günü için 20 ünlü isimle birlikte İTÜ Mühendislik bölümünde okuyan genç kızların eğitimlerine harcanacak yardım projesinde olmasından dolayı çok mutlu olduğunu söyledi.

Ünlü oyuncu, "Çok güzel bir iş için Nişantaşı'na geldim. 8 Mart Dünya Kadınlar günü için toplanıyoruz. 20 kişilik oyuncu arkadaşımız var. Bu proje için kıyafet provası için geldim. Böyle anlamlı bir projede yer aldığım için çok heyecanlıyım. Bu tür anlamlı projelerde hep yer almak istiyorum. Günün anlamı büyük ve yardım gideceği yerde anlamı çok önemli. İTÜ Mezunlar Derneği'ne gidiyor geliri. İTÜ mühendislik bölümünde okuyan genç kızların eğitimlerine gidecek. Biletlerimiz de Biletix den devam ediyor" şeklinde konuştu.

Sürekli Uludağ'a tatile giden Merve Oflaz, "Kar sporunu sevdiğim için sürekli Uludağ'da tatil yapıyorum. En büyük keyfim kar sporları" dedi.

Ebru Şancı: Yüzüme kendi sütümü sürüyorumEski manken Ebru Şancı, oğlu Kürşad Fırat'ı kucağına aldıktan sonra yaptığı paylaşımlarla dikkat çekti. Ebru Şancı, sütünü yüzüne sürdüğünü söyleyerek güzel cildinin sırrını verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber