Cadde Meryem Uzerli'den babasına doğum günü kutlaması! 'Seni seviyoruz'

Meryem Uzerli'den babasına doğum günü kutlaması! 'Seni seviyoruz'

20.09.2022 - 12:43 | Son Güncellenme:

'Muhteşem Yüzyıl' dizisinde canlandırdığı 'Hürrem Sultan' karakteriyle şöhreti yakalayan Meryem Uzerli, yaşamını Almanya'da sürdürüyor. İki çocuk annesi güzel oyuncu, hayatından kesitleri takipçileriyle de paylaşmayı ihmal etmiyor. Ünlü isim, son olarak Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarla babası Hüseyin Uzerli'nin doğum gününü kuladı. İşte o kareler...

Meryem Uzerliden babasına doğum günü kutlaması Seni seviyoruz

Bir döneme damga vuran 'Muhteşem Yüzyıl' dizisinden 'tükenmişlik sendromu' gerkçesiyle ayrılan Meryem Uzerli, 2019 yapımı 'Kovan' filminde rol almıştı. Bir süre hiçbir projede yer almayan güzel oyuncu, son olarak başrolünü üstlendiği ‘Ru’ dizisinin çekimleri için yazı Urla'da geçirmişti. 12 Ağustos’ta 39 yaşına basan Uzerli, doğum gününü; ailesi ve yakın dostlarıyla kutlamıştı.

Haberin Devamı

"BÖYLE İNSANLARLA ÇEVRİLİ OLDUĞUM İÇİN MUTLUYUM"

Bir otelde kutlama yapan Uzerli, o günden kareleri Instagram hesabında paylaşmış ve doğum gününü kutlayanlara teşekkür etmişti. Ünlü oyuncu, paylaşımına; “Tüm mesajlarınız, aramalarınız, e-postalarınız için çok teşekkür ederim. Doğum günümü bu kadar özel kılan herkese çok teşekkürler... Böyle insanlarla çevrili olduğum için çok mutluyum, nice güzel yürekli insanlar, güzel ruhlar" notunu düşmüştü.

Meryem Uzerliden babasına doğum günü kutlaması Seni seviyoruz

"AYNI BABANIZA BENZİYORSUNUZ"

Yaşamını Almanya'da sürdüren güzel oyuncu, sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ünlü isimler arasında yer alıyor. Uzerli, yayınladığı son fotoğraflarla babası Hüseyin Uzerli'nin yeni yaşını kutladı.

Annesi, kızları ve babasıyla objektif karşısına geçen ünlü isim, paylaşımına; "Doğum günün kutlu olsun baba. Seni seviyoruz" notunu düştü. Uzerli'nin mutlu aile pozlarına binlerce beğeni ve "Babanıza çok benziyorsunuz", "Nice senelere", "Biraz anne biraz baba benzerliği", "Aynı babanıza benziyorsunuz" gibi yorumlar yapıldı.

Meryem Uzerliden babasına doğum günü kutlaması Seni seviyoruz

Haberin Devamı

"EV İŞLERİYLE DE UĞRAŞIYORUM"

Geçtiğimiz aylarda Beyoğlu Kültür Yolu Festivali kapsamında moderatörlüğünü Ömür Sabuncuoğlu'nun yaptığı söyleşiye konuk olan Meryem Uzerli, "Her gün 'Yaşasın, ben ünlü biriyim' diye sabahları uyanmıyorum" demişti. Lara ve Lily Koi İki kızı olan oyuncu, "Normal bir yaşantım var. Kızımı okuldan alıp, ev işleriyle de uğraşan biriyim" açıklamasını yapmıştı.